Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - yeni üye
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

yeni üye

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Tanışma Ve Kaynaşma Tanışma Ve Kaynaşma
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 02 Kasım 2008, Pazar 20:13:51    Mesaj Konusu: yeni üye Alıntıyla Cevap Ver

1974 batman doğumluyum.Trabzon ili yomra ilçesi özdil köyü nüfusuna kayıtlıyım. ilk orta ve liseyi batmanda bitirdim. elektrik ve elektronik ve makine ressamlığı okudum.ama bir devre nasıl tamamlanır halen bilmem. .. 93 yılında babam emekli olunca trabzona taşındık 15 yıldır şanada saylamlar otelin karşısında, balkonunda büyük bir türkbayrağı olan 3 beyaz bloğun ilkindeki dairede ailem oturuyor.of hayrat arası karayolu yapımında 1 yıl, çimento fabrikasında 1 yıl çalıştım.boya badana işinde 2 yıl çalıştım.99 yılında uzman çavuş oldum.1 yıl özel kuvvetlerde 7 yıl bolu komandoda görev yaptım.sözleşmem bitince yenilemeyip görevi bıraktım.halen saylamlar otelde güvenlik şefi olarak çalışıyorum.özdil alemiskadan evli ve iki çocukluyum.ingilizce bilmiyorum

saygılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 02 Kasım 2008, Pazar 21:02:07    Mesaj Konusu: Re: yeni üye Alıntıyla Cevap Ver

hoşgeldin aramıza zafer abi.

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 02 Kasım 2008, Pazar 21:45:02    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zafersoy, Hoşgeldiniz

Detaylı özgeçmişiniz incelendikten sonra foruma kabul edilip edilmediğiniz ,belirttiğiniz epeyce açık adresinize, posta yoluyla bildirilecektir. Saygılar... (Yalnız ,İngilizce bilmiyor olmanız sizin adınıza olumsuz değerlendirilecektir, bilginize sunulur...) )

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 02 Kasım 2008, Pazar 22:02:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler hoşbuldum...yes ve okey'in ne anlama biliyorum bunlarıda değerlendirmeye alın lütfen
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 03 Kasım 2008, Pazartesi 09:43:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

h.geldin aramıza

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 03 Kasım 2008, Pazartesi 10:29:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

zafersoy aramıza hoş geldiniz...

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 03 Kasım 2008, Pazartesi 21:32:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sizlerede teşekkürler hoşbuldum saolun
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 04 Kasım 2008, Salı 00:50:28    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer hosgeldin aramiza guzel paylasimlarla birlikte olma dilegi ile ...
Başa dön

By_AKINCI

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 04 Kasım 2008, Salı 14:33:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer hoşgeldin . Trabzonada hoşgeldin..

"Yazılan gelir başa..."
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 04 Kasım 2008, Salı 15:11:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

sizede teşekkürler hoşbuldum
Başa dön

%Fatma%

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 04 Kasım 2008, Salı 15:42:50    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hoşça vakit geçirmeniz dileğiyle hoşgeldiniz

€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin
Başa dön

hasan

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: ıstanbul

MesajTarih: 27 Kasım 2008, Perşembe 16:38:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

selam nasılsınız
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

hasan

Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: ıstanbul

MesajTarih: 27 Kasım 2008, Perşembe 16:47:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

cengız abım nasılsı istanbuldan trapzona kucak dolusu selam
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 27 Kasım 2008, Perşembe 18:38:20    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hasan aramiza hos geldin once tanisalim istersen. Guzel aileye hos geldin. kırmızı gül

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 27 Kasım 2008, Perşembe 18:56:15    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hasan kim?benim sayfaya hoşgelmiş ve oymalıtepe ailesine alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Tanışma Ve Kaynaşma Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^