Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Oymalıtepe fm ''Cilgın'' istanbul Toplantısı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Oymalıtepe fm ''Cilgın'' istanbul Toplantısı

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Kuralları ve Duyurularımız Forum Kuralları ve Duyurularımız
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 16 May 2011, Pazartesi 10:48:21    Mesaj Konusu: Oymalıtepe fm ''Cilgın'' istanbul Toplantısı Alıntıyla Cevap Ver

Degerli üyelerimiz,
Oymalıtepefm'in oymalitepe net'in degerli üyeleri ve dinleyenleri ayrıca bizi duyan ve takib edenler.

Oymalitepe fm in degerli üyesi CİLGIN'in üç yıldan beri düzenledigi Oymalitepe fm tanışma ve dayanışma İstanbul toplantılarının üçüncüsü 11 eylül 2011 Pazar günü İstanbulda sabah saat 11 ile gece 11 arası yapılacaktır. katılım için radyo ve site üyeleri olmak şart deyildir. Dostlugu kardeşliği seven benimseyen herkes bu buluşmaya davetlidir.

Bu yıl ki toplantı daha çok bir piknik havasına dönüşecek şekilde düşünülerek, istabulun engin dogasını kucaklayan Beykoz Cuhhuriyet koyde degirmen park tesislerinde yapılacaktır. Doga ile başbaşa güzel bir gün geçirmek isteyenler bu güzel günü kacırmasınlar.

Özel aracı olmayanlar için üyelerimizin uygun görecegi Üsküdar da yada beykoz da saat 10 da toplanılacak ve tahsis edilen araçla Piknik alanına gidilecektir. Katılabilecek arkadaşlarımız şimdiden düşünce ve görüşlerini iletebilirler.

Ayrıca katılabilecekler buraya katılacaklarına dair not ve görüşlerini yazabilirler. Herkes davetlidir limitsiz katılım.

Oymalitepe fm ve oymalitepe net yönetimi

Piknik alanından resimler
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

guguvaga_61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 16 May 2011, Pazartesi 11:32:04    Mesaj Konusu: Re: Oymalıtepe fm ''Cilgın'' istanbul Toplantısı Alıntıyla Cevap Ver

halil abi emeğine sağlık mukemmel bir sunum olmuş gerçekten alkış oymalitepe fm.ailesine yakişir bir buluşma olacağini umuyorum ayrica bu organizasyonun oluşumunu sağlayan radyomuzun degerli üyesi (çilgin) eskidosta da teşekkürlerimi iletirim.!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

bahar

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 May 2011, Salı 00:46:36    Mesaj Konusu: Re: Oymalıtepe fm ''Cilgın'' istanbul Toplantısı Alıntıyla Cevap Ver

Resimler oldukça güzel gözüküyor.. mekan mükemmel 3 ay beklemek zor olacakk . çilginnnn senin oldugun heryerde bende olurum bi aksilik çıkmazsa görüşmek dilegiyle ..

Başa dön

Askin-Elif-Hali

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: izmir_

MesajTarih: 17 May 2011, Salı 07:54:49    Mesaj Konusu: Re: Oymalıtepe fm ''Cilgın'' istanbul Toplantısı Alıntıyla Cevap Ver

CAANNN AGABİMMMM ELLERİNE EMEGİNE YÜREGİNE SAGLIK HARİKAAA YERLER BU GÜNE KADAR AYNI BU RESİMLERDE Kİ GİBİ GÖRDÜĞÜM İSTANBUL U SİZLERİN SAYESİNDE NASİP OLDU İNSAALLAH SENİNLE DE BİR GÜN BİR BULUSMADA BENDE OLABİLİRİM....
ESKİ AMA ESKİMEYEN DOSTUMMMM CILGIN ASKIMM (8 AGUSTOS) BEKLE BİZİ İSTANBUL PARCASINI DİNLERKEN SÜKÜR Kİ O GUN ORDA OLMAKTAN HAYATIM BOYUNCA SANA MİNATTAR KALACAGIM SEN OLMASAYDIN BEN GELEMEZDİM GELMEMDE SENİN BÜYÜK PAYIN VAR BİR KEZ DAHA COK TSK EDERİM İYİ Kİ VARSIN HAYATIMDA VE YANIMDA ...İNSAALLAH 11 EYLÜL DE YINE BİRLİKTE OLMA SANSIMIZ OLABİLİR BUNU COK İSTERİM HEM BAKARSIN YALNIZ DA GELMEZ HABU ASKIM ELİFİN HIII ...
GÖRELİM BAKALIM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER...TEKRAR GÖRÜŞMEK DUASI İLE... kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 17 May 2011, Salı 08:28:44    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Teşekkürler guguvaga61, güller güzeli ve aşkın Elif Hali. İnsanın bazan kendisine bir günda olsa zaman tanıması ve doganın güzelliklerinden yararlanmalı. Hele bunun ucunda birde oymalıtepe fm ekranında aylarca yıllarca yazıştıgı insanları gerçekte tanımak varsa.
Burası uzak diyen arkadailarımız var. Unutulmasınki biz burasını İstanbulda ve hemen İstanbulkun bitişiginde ne güzellikler var bunu görelim ve bir pıknık havasında unutulması zor olan bir gün olsun diye böyle düşğndük. geçeb yılki buluşmaya izmirden izmitten gelenler uzak dememiştı ama İŞstanbulda bazıları uzak demiştı. İstedikten sonra uzak diye bişe yoktur. yeterki istesin insan.
Katılacak bütün arkadaşlara teşekkürler. Ben olamıyacagım için üzgünüm katılımcılar adına sevinçliyim.
Emegi geçen herkese ve CILGIN na teşekkürlerr.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

vural61

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: TRABZON-istanbul

MesajTarih: 19 May 2011, Perşembe 02:00:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hala hayattaysa ve istanbulda ise katılacak cok güzel emeklerinize saglık

.....DİL SUSSA DA KALBİN YÜZ DİLİ VARDIR.....
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 10 Temmuz 2011, Pazar 21:13:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

şimdiiii biri bana sponsor olsa ve gidiş geliş teyyare biletlerimi karşılasa kesin digerim hatta o kişiye sabah namazından yatsı namazına kadar dua bile ederim..güzel bir toplantı geçirmenizi gönlünüzce eğlenmenizi temenni ediyorum..lakin benim bir fikrim var bilmem nasıl olur..bir sonaki toplantınızı trabzonda ve fındık ayında yapsanız ve gelecek olan ahali bizim fındıklıkta hem eğlense hem bizim fındığı toplasa nasıl olur

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 12 Temmuz 2011, Salı 10:12:18    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Zafer Trabzonda bu toplantıları en çok yapmayı ben istedim 4 senede yaptım. Ama gördümki halkımız bunu önemli bulmadı. Ben bizlerinde böyle buluömalarımız olsun isteyenlerin en önde gelenlerinden biriyim. Misal vereyim istersen.
Cataltepe şehıtleri için ilk bu işi kimler başlattı onlara teşekkürler. Ama kimse destek çıkmadı ve maçkalılar sahıblendiler. Çimdi bizimkilerde onlara bakıp duruyorlar. Oysa biz sahıb çıkmalıydık şevket çelik gibilere. Neden bizim şenlıklerimişz olmasin ya çaglıda ya armutlukta ya sıncangayada yapamazmıyız ki.

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Kuralları ve Duyurularımız Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^