Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Üstekini sacma span sebeblerle banla!!!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Üstekini sacma span sebeblerle banla!!!
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 06 Mart 2011, Pazar 04:13:24    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Beni banladığın için BAN

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 06 Mart 2011, Pazar 11:50:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

somurttuğun için BAN

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 07 Mart 2011, Pazartesi 02:50:05    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

farkında değildim, fark ettirdiğin için BAN

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Mart 2011, Pazartesi 02:59:21    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

gecenin bu saatinde banladığın için BAN

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 07 Mart 2011, Pazartesi 03:01:41    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gecenin bu saatinde fark ettiğin için BAN

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 07 Mart 2011, Pazartesi 03:03:52    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

beni körlükle itham ettiğin için BAN Idea

Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 07 Mart 2011, Pazartesi 03:06:41    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sitem ettiğin için BAN

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 10 Mart 2011, Perşembe 14:11:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bensiz birbinizi banlamışsınız BAN (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 14 Mart 2011, Pazartesi 20:19:13    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

elifi banlamak olsun diye BAN
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 17 Mart 2011, Perşembe 23:46:37    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

oyunun sürekliliği için BAN

Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 18 Mart 2011, Cuma 14:59:14    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ban Hırv. ban
a. tar. Osmanlı Devleti'nde Macaristan ve Hırvatistan'da sancak beylerine ve küçük prenslere verilen unvan.

Güncel Türkçe Sözlük
--------------------------------------------------------------------------------

ban
Ben.

Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
--------------------------------------------------------------------------------
ban
Otlak, mera.

ban
Serpmeye benzeyen büyük balık ağı.

ban
Ateşten, miğde bozukluğundan, ağızda, dil ve dişlerde hasıl olan acılık, sarı tortu, pas.

ban
Bana (Küthya -Gediz)

ban
Tende görülen koyu renkli leke, ben

ban
Osmanlılar zamanında Macaristan ve Slovenya dolaylarında sancak beylerine ve küçük prenslere verilen san.

BSTS / Tarih Terimleri Sözlüğü 1974
ban (II)
Ulu, büyük, ileri gelen, bey.

Tarama Sözlüğü 1963
bañ (I)
Ezan.

Tarama Sözlüğü 1963
bân
Bana

-----------------------------------------------------------------------------
Kaynak: Türk Dil Kurumu, Büyük Türkçe Sözlük

__________________________o_______________________________

İngilizce

ban: yasak, yasaklamak

Türkçe yasaklamadığınız için YASAK ....

(Sebebimin saçma sapan olmadığına inanıyorum)... ... kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 18 Mart 2011, Cuma 17:32:13    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Saçma bir oyunda, saçma bir sebep bulman gerekiyordu FAYDIN, mantıklı olduğun için BAN

* * *

NOT: 'Ban' kelimesi bence de yanlış ve saçma, ama madem oyunun kuralı bu, maksat muhabbet deyip düzene uymak lazım.

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 18 Mart 2011, Cuma 20:29:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

maksat muhabbet olsun BAN ağlamak

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 18 Mart 2011, Cuma 23:34:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

muhabbete beni çağırmadın BAN

Başa dön

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 19 Mart 2011, Cumartesi 03:25:02    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

muhabbete özel davet beklediğin için BAN

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Sonraki
83. sayfa (Toplam 84 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^