Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 2. KONUK ELİFERDEM
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

2. KONUK ELİFERDEM
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 22 May 2009, Cuma 08:32:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Ali osman abim bu kadar hörmetin hepsi bana mıdır?

bak başta dedim sonra şımarır daha çok şey isterimm durduramazsın

ha diyorsin ki nette iste isteyebildiğin kadar yok öyle 3 kağıda 5 köftee

elbet yüz yüze geliriz o zamanda hele bi yok de süpürgeyle kovalarım seni (:

sen yolla yine çikolata hayyatta hayır diyemeyeceğim şeyler arasındadır.

mazeret değil hakikat sen hele bi öğrette o zaman düşüneyim eklesem mi eklemesem mi?

hem görüp ne edecen çirkin bir kız işte gerçi 'Allah'ın yarattığı hiç bir kul çirkin değildir.' o ayrı

dondurmada pek güzel gidecek. öğlen yemekten sonraya saklıyorum
sabah sabah gitmez yanii hasta etmeye niyetin mi var beni

gelelim ilk soruna ilgimi çekmeyen tek şey siyaset
hiç benle bağdaşmıyor tv haberlerini bile izlemek istemiyorum
hep siyasileri görmekten sıkıldığım için

şimdik ikinci sorudayım
evet çok sevdiğim bir işim var seve seve yapıyorum
hatta gönüllü bile çalıştığım olmuştur hasta insanlara sana ihtiyacı olana yardım etmek adına
gel gelelim herkes kendi işinin patronu olmak ister
böyle emir altında olmak -emireri- gibi çalışmak biraz bunaltıcı yada ben gelemiyom
sebep başta belirttiğim üzere başıma buyruk takılmayı seviyorum

gelelim takı süs işine acayip merakım var öyle ince işlerle uğraşmaya
evin her yerini süs köpeği gibi cici bici yapmaktansa
bir yerde yapmak severek yapmak ve üzerine para kazanmak tercihim

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 02:56:39    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tebrikler "ELİF" haftanın konuk köşesinde sorulara samimiyetle cevaplar vererek sizi daha iyi tanımamıza imkan verdiniz... alkış
Her şey için çok teşekkürler... kırmızı gül Keyifli bir sohbetti...
Çikolata mevzusuna gelince ben aynı fikirdeyim...geçici süreyle çikolatayı sana yasaklıyorum... kahkaha
ancak sana ikramlar devam edecek şimdi olduğu gibi...buyurun sabah kahvaltınız afiyet olsun...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 07:57:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

çikolatayı yasakladın ikram ettiğin şeylere bak oluyor mu hiç?

''bu ne perhiz bu ne lahana turşusu'' hesabına döndü bu iş şimdi bütün bunlar az mı şişmanlatacak hiç mi hiç sanmıyorum kahkaha

hem ben şişman mıyım hepi topu 59 kiloyum (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 08:34:33    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle günaydinlar... kırmızı gül Gereksiz yere çırpınıyosun "ELİF"... Yalandan duygu sömürüsü yapma beni asla kandıramazsın, sana geçici süreyle çikolata yasak o kadar...
Kahvaltıyı ise sağlam yapmalısın,eğer gün boyu aşağı yatmazda çalışır çabalarsan, aldığın kaloriyi rahatlıkla yok edebilirsin sen daha iyi biliyosun...

Artı bu kahvaltıyı iki kişilik hazırlamıştım, davet edilmeyi beklerdim ama görülüyorki Ankarada yaşıyor olmandan dolayı sende siyasetcilere benzemişsin... kahkaha
Başkentimize selamlar...

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 08:45:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

bizde yok öyle kendin pişir kendin yee

bizde bir tabir var söylemeyim şimdi yani etken sebep hep o söz

sen tek kahvaltıya gel abim ben sana el cağızlarımla leziz bir kahvaltı sofrası donatırım

bakmaktan yiyemezsin yedin diyelim sonra parmaklarını midenden çıkartırız

haftayada seni alacağım koltuğa ne dersin

kaşıkla verdin kürekle al derim (:

Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 26 May 2009, Salı 08:55:06    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"ELİF DEMİŞKİ"
Alıntı:
haftayada seni alacağım koltuğa ne dersin

yoookk derim...

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 10:10:49    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

soru-1..tek çocuğun var ,ancak 11 çocuğun olsaydı ve meslek seçiminde senden tavsiye almak isteselerdi hangi meslekleri tavsiye ederdin?

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 13:36:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben tek çocukta zorlandım işileri yoluna koyup oğlanı kreşe verene kadar neler çektin bir ben biliyorum bir Allah

2-3 çocuğu olanları düşünemiyorum bile

hele ki 11 çocuk ne o öyle futbol takımı gibi

illa çalışması gerekiyor mu ilk önce onu sorgulamak gerekir ki
zaten 11 çocuk her nerden baksan bi 12 sene demek
hemen arka arkaya oldular desek bide
bunların az ele avuca gelme kısmınıda hesaba katarsak 15 sene eder
20 yaşında evlense bebeler büyüyesiye 35 yaş eder
o saatten sonra da zaten o kadın istemez çalışmayı

ha illa bi iş yapması gerekiyorsa bi kreş açsın yarısı kendi çocukları bakar gider işte (:

çok çocuk çok sorumluluk demektir o kişinin kendini çok yoğun işine verebileceğini düşünemediğim için bir başka öneride bulunamayacağım

çok zor karar düşündüren bir soruydu teşekkürler zafer (:

Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 13:48:58    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

elifcim ben okadar çocuğa sahip olduktan sonra senin seçeceğin mesleği sormadım...çocuklarına tavsiye edeceğin ve olmasını istediğin meslekleri sordum..yani onlar büyüyünce ne olsunlar

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 10 Temmuz 2009, Cuma 14:23:42    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hıım o zaman düşünelim

şuan en gözde ve iş getiren meslek bence genetik bilimi o nedenle erdemin bu branş üzerine eğitim görmesini çok isterim

diğerlerine gelince
2. yine genetik
3. bilgisayar teknolojileri
4. pilot
5. cerrah ( kalp damar cerrahi)
6. bankacı
7. öğretmen
8. kaymakam yada vali (:
9. kimyager
10. mühendis
11. bu kadar okuyan ve çalışan yeter biride evinde otursun ev hanımı olsun (:

Başa dön

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Temmuz 2010, Cumartesi 14:19:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Haftanın konuğu köşesine oturacak kadar aktif olduğunuz bu forumda uzun zamandır bulunmamanızın sebebini açıklayabilir misiniz.

Saygılar

Bence..
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Şubat 2011, Cumartesi 10:02:03    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

selam arkadaşlar yine ben geldim uzun süredir giremiyor ve gelemiyordum

sebebi sorulmuş hemencecik açıklayayım

ağlamak evde internetim yok ve iş yerinde de girmek yasaktı yasaklıyor ve şiifreliyorlardı sonra iş değişikliği yaptım orda hiç net yoktu ama artık olacak ve ben yine sizlerle olacağım

Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 26 Şubat 2011, Cumartesi 11:46:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Guzel soru guzel cevapti, Biz gelisinden cok mutluyuz elif umarim bu sifrelemeler daha olmaz. Su yasaklar hic bir sey halletmiyor cunku ancak kurallar olmali. Serbest etseler inan kimse o kadar takilamz bu islere. Guven cok onemli bence. Tekrar hos geldin elif
Bir soruda benden:
1 - Bebek buyudumu nasil ve neler yapiyorr?

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 26 Şubat 2011, Cumartesi 14:28:00    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ne duygu sömürüsü yapıyon kız adamlar işini biliyoo şifrelemeseler biliyolar her çalışan pc başına oturup akşama kadar chat -chat chat kahkaha ama yinede hoşgeldin uyuzcum

Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 26 Şubat 2011, Cumartesi 15:34:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

seni gördüğüme hiç mi hiç sevinemedim delüm

bende aranızda olmaktan çok mutluyum

gelelim sorunun cevabına (:

yaramaz büyüdü 4 yaşlarına girdi ben işe gidiyor o kreşe ellerinizden öper
kendi çapında büyümeye çalışıyor gerçi küçük olduğunu hiç kabullenemedi o ayrı bir mevzu
rabbim herkesin yavrusunu bağışlasın pek tatlı maşallah

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^