Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 11. KONUK MAVi DENiZ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

11. KONUK MAVi DENiZ
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 04 Ekim 2009, Pazar 21:58:45    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tşk ederim koçero takip etmenize sevindim asla politik olmaz öyle cvp veremem zaten istesemde her zaman sorularınızı bekler elimden geldiğince cvplandırırım

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 07 Ekim 2009, Çarşamba 11:32:54    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Deniz öncelıkle içten cevapların için teşekkür ederim. Kimse soru sormuyor nedense. Ben sorayım ama benim sorularım bura ile ilgili olacak.

1* Oymalitepe fm e katıldınız ve güzel bir arkadaş çevreniz var. Oymalıtepe fm de de sunuculuk yapıyorsunuz. Biz çok memnunuz. Bir çok sunucu arkadaşımız çok begendigi hatta ailemiz dedigi bu mekani hiç bir açıklama yapmadan terketti. Buda bir çok kişi arasinda acabalar yarattı. Bir çogu sebebi bize bagladı. soruma geçeyim.
Sizde bir gün ayrılırsanız öyle veya böyle ayrılma sebebinizi dostca bildigimiz bu mekandaki arkadaşlara açılarmısınız.

2* Bazı arkadaşlar radyoda birisine kızıyor ve bu ortamı terkediyorç Bunu nasıl degerlendiriyorsunuz. Bu kadar lişiye sizi çok sevıyorum derken bir kişiyle problemı oldu diye terketmek mi iyi. Yoksa o kışiyle oyle veya böyle anlaşmakmı.
Siz böyle bir durumla karşılaşsanız en yaparsınız.

3* Oymalıtepe net ve oymalıtepe fm deki dostluk ve arkadaşlıklar sence bir kazac mi yoksa bazıları gibi sanaldır.Gelir sıtres atar giderimi. Siz nasıl bakıyorsunuz.

Bu gibi sorulara devam edecegim sımdilik bu kadar

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 08 Ekim 2009, Perşembe 00:31:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tşkler Halil abi rica ederim asıl ben takip ettiğiniz için tşk ederim ,farketmez sormak isteyen sorabilir demekki tanımışlar beni bu kadar sürede soru sorma gereği hissetmiyorlar ,söz vermiştim koltuğa oturacağıma ben sözümü tuttum.

soru 1* Oymalitepe fm e katıldınız ve güzel bir arkadaş çevreniz var. Oymalıtepe fm de de sunuculuk yapıyorsunuz. Biz çok memnunuz. Bir çok sunucu arkadaşımız çok begendigi hatta ailemiz dedigi bu mekani hiç bir açıklama yapmadan terketti. Buda bir çok kişi arasinda acabalar yarattı. Bir çogu sebebi bize bagladı. soruma geçeyim.
Sizde bir gün ayrılırsanız öyle veya böyle ayrılma sebebinizi dostca bildigimiz bu mekandaki arkadaşlara açılarmısınız.

cvp 1:tabiki burası aile ortamı ve çok sevdiğimiz bir yer bende ailemde burayı tanır ve konuşuruz sürekli bizlerde sizden çok memnunuz . Bende birgün ayrılırsam önce inşallah böyle bişey olmaz demek isterim ama ayrılmam gerekirsede nedeni çok önmli olmalı kesinlikle sizi bilgilendiririm ve çok yakın bildiğim biriyle paylaşırım ama herkesle paylaşmam

soru 2:* Bazı arkadaşlar radyoda birisine kızıyor ve bu ortamı terkediyorç Bunu nasıl degerlendiriyorsunuz. Bu kadar lişiye sizi çok sevıyorum derken bir kişiyle problemı oldu diye terketmek mi iyi. Yoksa o kışiyle oyle veya böyle anlaşmakmı.

Siz böyle bir durumla karşılaşsanız en yaparsınız
.
cvp2: Radyoyu terketmem için beni burya getiren tanıştıran bir beyaz mendil veya sizin neden olmanız gerekir ancak sizle ilgili bişey olursa giderim yoksa kesinlikle
bu konudaki düşüncem kesinlikle kişiyle olan problem kişiyle çözülmeli bende çözmeye çalışırım çözmediğim zamanda en fazla konuşmam, terketme sebebim olmaz yani.

soru 3:Oymalıtepe net ve oymalıtepe fm deki dostluk ve arkadaşlıklar sence bir kazac mi yoksa bazıları gibi sanaldır.Gelir sıtres atar giderimi. Siz nasıl bakıyorsunuz.

cvp 3:Bu konuda asla farklı düşünmem ben hiç bir zaman sanal diye bakmadım aslada bakmam öyle olsa ben burdan çoktan gitmiştim bende sanal ,gelip geçici yok . Benim dostlarım ailece görüştüğüm kişiler var öyle olsa ailemi alıp oralara gitmezdim BİZDE KALICIDIR DOSTLUK. Burası benim gözümde aile ,akraba yeri ben artık öyleki kabullendim bana diyorlar sen artık karadenizli oldun memleketim diycem yakında kabul ederseniz hiç deyilse bi köyüm var derim:))

tşk ederim sorular için beklerim ne isterseniz sorabilirsiniz umarım cvplar yeterli olmuştur

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 08 Ekim 2009, Perşembe 04:36:19    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba mavideniz! Yine ben
Seni daha iyi tanıyabilmek için, sorularım devam ediyor.

1) Sizi en çok ne güldürür?
2) Sizi en çok hangi davranış ya da durum sinirlendirir?
3) Doğaya dair seyretmeyi sevdiğiniz manzarayı ya da manzaraları bize tasvir eder misiniz?
4) Mutsuz olduğunuzda neler yaparsınız?
5) Hayvanları sever misiniz? Beslediğiniz hayvan var mı?
6) Arkadaşlık - Dostluk ilişkilerinde, sizce olmazsa olmaz denebilecek değerler nelerdir?
7) Kendinize hangi konularda çok güvenirsiniz?
8) Etkilendiğiniz ve örnek aldığınız, tarihten, günümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişi var mı?
9) İçinden çıkamadığınız zor bir durum olsa, ilk kime danışırsınız?
10) Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
11) Hangi ortamlar, kişiler, olaylar siz de can sıkıntısı oluşturur?
12) Gezip görmek istediğiniz ülkeler, şehirler, tarihi-turistik yerler var mı?
13) Hangi tür müzik dinlemeyi seversiniz? Kimleri dinlersiniz?
14) Çevrenizdekilerin, sizi tanıyanların sizce hakkınızda söyleyebilecekleri olumlu ya da olumsuz özellikleriniz nelerdir? / Dışarıdan nasıl göründüğünüzü düşünüyorsunuz?
15) Takıntı ya da batıl inançlarınız var mı?

Şimdiden teşekkürler kırmızı gül

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

Reffazum

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ÇERKEZKÖY

MesajTarih: 08 Ekim 2009, Perşembe 13:13:10    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba mavideniz,

Hemen sorularıma geçiyorum.

1 - Aktif olduğunuzu belirtmişsiniz.Herhangi bir sosyal aktivitede bulundunuz mu veya bulunmayı düşünüyor musunuz?
2 - Bayanların çalışması konusunda ne düşünüyorsunuz?
3- Yeni köyünüzü nezaman ziyaret etmeyi düşünüyorsunuz?
4 - Çok mutlu bir evliliğiniz olduğunu belirtmişsiniz. Evlilere ve evleneceklere ne tavsiye edersiniz?
5 - NicK'inizin özel bir anlamı var mı?

Şimdilik bu kadar?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 09 Ekim 2009, Cuma 00:07:29    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tşkler neslicim zevkle cvp veriyorum
1) Sizi en çok ne güldürür?
cvp:öyle çok gülen birisi değilim gülümsemek yeter bana ama çok güldüğüm olay ortamda yaşanan komik olaylardır

2) Sizi en çok hangi davranış ya da durum sinirlendirir?
cvp:beni en çok sinirlendiren haksızlık yapılması , birini emin olmadan suçlamak, birde umursanmamak .

3) Doğaya dair seyretmeyi sevdiğiniz manzarayı ya da manzaraları bize tasvir eder misiniz?
cvp:kesinlikle deniz manzarası ve gece gökyüzü

4) Mutsuz olduğunuzda neler yaparsınız?
cvp: yatarım ,kimseyle konuşmam,müzik dinler ve düşünür yanlız kalmak isterim

5) Hayvanları sever misiniz? Beslediğiniz hayvan var mı?
cvp:pek sevmem kesinlikle yok ama eğer bahçeli bi evim olsa bir köpek beslemek isterdim bahçede

6) Arkadaşlık - Dostluk ilişkilerinde, sizce olmazsa olmaz denebilecek değerler nelerdir?
cvp:olmazsa olmazı kesinlikle sır tutmalı yalan olmamalı aralarında fedakarlık olmalı çıkar üstüne kurulmamalı sevgi olmalı aşırı sevmeli canı gibi ,herşeyi paylaşabilmeli ,endişe vermemeli acaba demiceksin arkadaşın hakkında güvenceksin sonuna kadar

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 09 Ekim 2009, Cuma 02:04:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

7) Kendinize hangi konularda çok güvenirsiniz?
cvp: kendime en çok güvendiğim konu başladığım işi muhakkak başarı ile tamamlarım asla vazgeçmem alnımın akıyla çıkarım genelde ve ikna kabiliyetim hiç ikna olmayacak insanı bile konuşarak ikna edebilirim.

8) Etkilendiğiniz ve örnek aldığınız, tarihten, günümüzde yaşayan veya ailenizden bir kişi var mı?
cvp: sevgi dolu affetmeyi bilen ve dini bağı kuvvetli kişileri örnek almaya çalışırım ama özellikle biri yok

9) İçinden çıkamadığınız zor bir durum olsa, ilk kime danışırsınız?
cvp:ilk önce eşime danışırım onun fikri çok önmlidir çok güvenirim sonra annem ve ablam alır bu sırayı

10) Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
cvp: müzik dinlerim , bulmaca çözerim , kitap okurum, film izlerim

11) Hangi ortamlar, kişiler, olaylar siz de can sıkıntısı oluşturur?
cvp:çok kalabalık ve formalite icabı toplanılmış ortamlar
çok konuşan,kendini beğenen övünen ve olduğundan farklı davranmaya çalışan kişiler.

12) Gezip görmek istediğiniz ülkeler, şehirler, tarihi-turistik yerler var mı?
cvp: kesinlikle istediğim tek yer Arabistan ( Mekke ve Medine) -Mardin ve İstanbul gitmek görmek istediğim yerler

13) Hangi tür müzik dinlemeyi seversiniz? Kimleri dinlersiniz?
cvp:Türk halk müziği hayranıyım diyebilirim çok severim dinlemesini,güzel söyleyen güzel müzikleri dinlerim severim ama Gülay-Volkan konak-Onur akın-Yaşar-Funda arar-Orhan hakalmaz-İntizar saymakla bitmez ama bunları dinlemekten keyif alırım

14) Çevrenizdekilerin, sizi tanıyanların sizce hakkınızda söyleyebilecekleri olumlu ya da olumsuz özellikleriniz nelerdir? / Dışarıdan nasıl göründüğünüzü düşünüyorsunuz?
cvp:Çevremde çok sevilen birisi olduğumu düşünürüm , temiz ve titiz ,dürüst , kimseyi kırmam kırmamaya çalışırım kimse tarafındanda kırılmadım, yardımseverim , açık sözlü olmam olumsuzluk olarak görülebilir

15) Takıntı ya da batıl inançlarınız var mı?
cvp:hyr yok kesinlikle

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 09 Ekim 2009, Cuma 02:35:16    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Muzaffer abi sizi burda soru sorarken görmek çok güzel çok tşk ederim bende hemen cvp vereyim

1 - Aktif olduğunuzu belirtmişsiniz.Herhangi bir sosyal aktivitede bulundunuz mu veya bulunmayı düşünüyor musunuz?
cvp:Evt sosyal aktivitelerde bulunurum bulundum

2 - Bayanların çalışması konusunda ne düşünüyorsunuz?
cvp:kesinlikle çalışmaları taraftarıyım fakat biraz seçici olmaları gerktiğine inanıyorum mesela çok ihityacı yok çektiği sıkıntıya değecek bi ücret almıyor onuda masraf yapıyor çocklarını zor durumda bırakıyorsa karşıyım (çalışan bayanların çocuklarının durumu ortada sefil oluyorlar )ama devlet işi olur veya mesleği vardır kazancı değer o zaman gayet güzel.

3- Yeni köyünüzü nezaman ziyaret etmeyi düşünüyorsunuz?
cvp:yeni köyüm oymalıtepe ye şöyle bir uzaktan baktım geçen yıl birdaha gidebilirmiyim nasip olurmu bilmiyorum ama kesinlikle gitmek isterim

4 - Çok mutlu bir evliliğiniz olduğunu belirtmişsiniz. Evlilere ve evleneceklere ne tavsiye edersiniz?
cvp:sabır , sevgi ,saygı ,anlayış bunlar olunca olur zaten.

5 - NicK'inizin özel bir anlamı var mı?
cvp:evt çok özel en sevdiğim renk ve ismimin birleşmesi aslında bana etrafımda kara deniz derler esmer olduğum için ama karadenizlilerin içinde öyle bi nick alınmaz diye mavisi oldu:))

Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 09 Ekim 2009, Cuma 09:04:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Birkaç soru daha sormak istiyorum:

1- En çok sevdiğiniz üç kitap,sinema, tiyatro, müzik eseri ve müzisyen nedir?
2- Sizin en iyisini yaptığınıza inandığınız yemek hangisidir? Siz en çok hangi yemeği seversiniz?
3- Kendinizi TV dizilerindeki veya sinema filmlerinden herhangi bir karaktere benzetirirler mi? Siz kendinizi benzetir misiniz?

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Ekim 2009, Cumartesi 00:07:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Tuğrul bey çok tşk ederim
1- En çok sevdiğiniz üç kitap,sinema, tiyatro, müzik eseri ve müzisyen nedir?
cvp:ben okuduğum kitapların hepsini severim ama zaten okumaya başlayınca sevmezsem devam etmem ama çok beğendiğim bi kaç kitabın ismini hatırlayamadım aklımda kalanlardan yazayım Ölmeden ölenler-Çanakkale mahşeri-Portakal ağacı hatırlayabildiklerim bunlar çok var aslında ama çoğu dizi oldu ve biyografi olduğu için yazmadım
-- iyi bir sinema izleyicisiyim pek tiyatroya gitmiyorum tercihim sinema olur Titanick-Yeşil yol-Melekler şehri- Babam ve Oğlum-Vizontele-Organize işler bunlar en sevdiğim filimler tabiki eski türk filmlerinden Selvi boylum al yazmalım .
----çok tiyatroya gitmedim 3 kere gittim onlarında isimlerini hatırlamıyorum
--- NEŞET ERTAŞ ın bütün eserlerine tek kelime ile hayranım
---Barış manço çok sevdiğim müzisyen ve müzik eseri olan sanatçı(Allah rahmet etsin)

2- Sizin en iyisini yaptığınıza inandığınız yemek hangisidir? Siz en çok hangi yemeği seversiniz?
cvp:En iyi yaptığım yemek dolma çeşitlerinin hepsi-Ben en çok yoğurtlu karışık kızartma severim

3- Kendinizi TV dizilerindeki veya sinema filmlerinden herhangi bir karaktere benzetirirler mi? Siz kendinizi benzetir misiniz?
cvp:ben kendimi benzetmem ama çok aşırı derecede eskiden Nejla Nazır ;a fiziki olarak benzetenler olurdu

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 10 Ekim 2009, Cumartesi 21:44:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Galiba 1 hafta oldu koltuk tan inme zamanım geldi katılan soru soran ,sormayan ,takip eden herkese tşk ederim kendimi tanıtmaya çalıştım inşallah sorulara verdiğim cvplar yeterli olmuştur herkese saygı ve sevgilerimi sunarım

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 11 Ekim 2009, Pazar 22:04:08    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bugün itibariyle bitti benim konukluğum bu güzel koltuğu hazırlayan Ramleye ayrı tşk ediyorum ben yerimi Esmeraldaya devrediyorum ona kolaylıklar diliyorum. Esmeraldacım inşallah rahat eder bol sorulu bir hafta geçirirsin.

Başa dön

esmerelda

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 11 Ekim 2009, Pazar 23:35:25    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

cok tesekkür ederim canım..
Başa dön

Bence

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 17 Temmuz 2010, Cumartesi 14:14:39    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Haftanın konuğu köşesine oturacak kadar aktif olduğunuz bu forumda uzun zamandır bulunmamanızın sebebini açıklayabilir misiniz.

Saygılar

Bence..
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^