Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Yeni yiliniz Kutlu olsun
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Yeni yiliniz Kutlu olsun

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 31 Aralık 2008, Çarşamba 16:37:56    Mesaj Konusu: Yeni yiliniz Kutlu olsun Alıntıyla Cevap Ver

istersenin buraya tiklayin cemrecik dans eylesin

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

kuzeyinoglu

Administrator
<b>Administrator</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 31 Aralık 2008, Çarşamba 16:39:29    Mesaj Konusu: Re: Yeni yiliniz Kutlu olsun Alıntıyla Cevap Ver

alkış Güzel bir kutlama kartı... en azından benim için kırmızı gül

Teşekkürler ve mutlu seneler hepimize kırmızı gül

"Şiddete Meyyalim Vallahi Dertten"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 31 Aralık 2008, Çarşamba 16:47:12    Mesaj Konusu: Re: Yeni yiliniz Kutlu olsun Alıntıyla Cevap Ver

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 31 Aralık 2008, Çarşamba 17:02:19    Mesaj Konusu: Re: Yeni yiliniz Kutlu olsun Alıntıyla Cevap Ver

nice mutlu yıllara (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

ASLI

Altın Üye
Altın Üye

MesajTarih: 31 Aralık 2008, Çarşamba 18:06:30    Mesaj Konusu: Re: Yeni yiliniz Kutlu olsun Alıntıyla Cevap Ver

Gerçekten çokkk güzel kutlama kartı cemrecikte çokk hoş alkış kırmızı gül

Teşekkür ediyorum bende yeni yılın herkese sağlık barış mutluluk getirmesini diliyorum hep birlikte nice güzel mutlu seneler kırmızı gül

Bu kardan adam cemreciğin
Başa dön

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 31 Aralık 2008, Çarşamba 20:53:30    Mesaj Konusu: Re: Yeni yiliniz Kutlu olsun Alıntıyla Cevap Ver

Yeni Yılımız Kutlu Olsun ... kırmızı gül

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 31 Aralık 2008, Çarşamba 23:27:39    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

HEPİNİZİN YENİ YILI KUTLU OLSUN

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

RePsA

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: BİLMİYOM

MesajTarih: 07 Ocak 2009, Çarşamba 17:10:56    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

yeni yıl herkese mutluluk.. başarı... ve en önemli si saglık getirsin...

MUTLU YILLAR... alkış alkış alkış
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

_Nesil_

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 04:29:13    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

2009 yılında

Kâh üzüldük, kâh sevindik...
Kâh ağladık, kâh güldük...

Velhasılıkelam, acısıyla tatlısıyla yine ömrümüzün bir yılını daha doldurup yeni bir yıla adım atacağız. Yeni yıla birbirimize güzel dileklerde bulunarak girmek çok güzel bir davranış ve alışkanlık. Bu güzel davranışa ben de size naçizane dileklerimi sunarak katılmak istiyorum.

- “Herşeyin Başı Sağlık” . Öncelikle "sağlık" diliyorum sizlere. Allah, kötü hastalıklardan hepimizi korusun, hasta olanlara da şifa versin inşallah.

-"Mutluluk" Yüzünüzden gülücük, gönlünüzden sevgi eksik olmasın. Allah, kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu günler nasip etsin size.

- Herşey insanlar için. Gün gelecek yine acılarımız, üzüntülerimiz olacak.
"Elmas nasıl yontulmadan kusursuz olamazsa, insan da acı çekmeden olgunlaşamaz." (Konfüçyüs).
Acılara rağmen yıkılmadan hayata devam edebilme gücü, sabır dilerim herkese.
....

Umutlu, bereketli, bir önceki yılın olumsuzluklarının tersinin yaşanacağı, sevdiklerinizle birlikte keyifli günler geçireceğiniz yeni bir yıl diliyorum.

MUTLU YILLAR!
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!

Başa dön

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 13:11:23    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yeni yılınızı; eskiyen yıldaki güzelliklerin kat be kat fazlasıyla hayatınıza anlam katması, sağlık, başarı, mutluluk, huzur ve bereketler gtirmesi temennisiyle kutluyorum...

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 31 Aralık 2009, Perşembe 14:06:26    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Nice yıllara dostlar!
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Kutlamalar - Tebrikler - Özel Günler Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^