Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - 11. KONUK MAVi DENiZ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

11. KONUK MAVi DENiZ
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu...
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 01 Ekim 2009, Perşembe 21:31:27    Mesaj Konusu: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

Degerli arkadaşlar uzun zamandır boş olan haftanın konugu köşemize gönüllü olarak Mavi Deniz atanmıştır. Ankaradan aramızda olan ve güzel paylaşımları ve dostlugu ile bizlerle olan Mavi denizi böylece daha bilinmeyen yönleriyle tanıyacagız.
Sorularınızı bekliyoruz.
RaMLE nin kendisine hadiye ettigi koltuk Buyur Mavi Deniz

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 01 Ekim 2009, Perşembe 22:07:40    Mesaj Konusu: Re: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

Evt gönüllü olarak konuk olmaya karar verdim tşk ediyorum güzel koltuk için ,sorularınızı bekliyorum elimden geldiğince cvp verip tanıtmaya çalışcam kendimi şimdiden hepinize tşkler ediyorum

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 01 Ekim 2009, Perşembe 22:24:57    Mesaj Konusu: Re: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

Koltugun hayirli olsun bir tanem sorularimi cumartesi gününe sakliyorum simdi koltuguna biraz alis kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 01 Ekim 2009, Perşembe 22:56:21    Mesaj Konusu: Re: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

tşkler ramlecim peki sakla bakalım koltuğa alışırmıyım gözüm korkar kaçarmıyım bilmiyorum neyse bakalım

Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 02 Ekim 2009, Cuma 02:46:29    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mavideniz, haftanın konuğu bölümümüze hoş geldin! kırmızı gül Sorularımızı cevaplamakta güçlük çekmezsin umarım, kolay gelsin!

Sorularımı daha sonra soracağım...

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 02 Ekim 2009, Cuma 08:36:53    Mesaj Konusu: Re: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

Koltuğun gösterişli olduğu kadar rahat olduğunu da umarım. Gülden yapıldığına göre, acaba diken rolünü sorularımız mı üstlenecek?

Gönüllü olarak oturmanız, ayrı bir güzellik; bu yüzden size çok çok teşekkürler mavideniz. alkış kırmızı gül

Benim şimdilik iki ricam olacak:

1-Yaşam öykünüzü kısaca anlatırsanız, ileriki sorularımıza da temel oluşturacağını düşünüyorum.

2-Kısaca Oymalitepe radyo/forum ailesine nasıl katıldığınızı anlatmanızı rica ediyorum.

Defaten teşekkürler.

Saygılarımla

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 02 Ekim 2009, Cuma 16:52:04    Mesaj Konusu: Re: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

Hepinize ayrı tşk ederim nesli,halil abi,ramle,tuğrul bey artık sorular dikende olsa razıyım eğer kabul ettiysem dikeniyle birlikte kabul ettim bakalım nasıl çıkarız içinden bence olduğu gibi doğal olursa gayet güzel olacağına inanıyorum
cevaplamaya başlayalım

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 02 Ekim 2009, Cuma 19:13:59    Mesaj Konusu: Re: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

1-Yaşam öykünüzü kısaca anlatırsanız, ileriki sorularımıza da temel oluşturacağını düşünüyorum.

CVP:1973-Ankara doğumluyum 5 kardeşin ikincisiyim Ankaranın şehitlik mahallesinde büyüdüm aslen Ankara Ş.koçhisarlıyım ilk ve orta okulu şehitlik ilköğretim okulunda okudum doğma büyüme buralıyım (bu yaşıma kadar Koçhisara gitme sayım 3 desem çok olur o yüzden köy, köye gitme, köyüm duygusunu hiç bilmiyorum burda Oymalıtepede bunu buldum bu eksikliğimi tamamladım oradada kimsemiz yok ) Başkent lisesinde lise ikiyi terkederek 1990 yılında evlendim 1991 yılında oğlum 1996 yılında kızım dünyaya geldi allah hayırlı uzun ömür versin .Eşim memur ben hiç çalışmadım dışardan liseyi bitirdim ev hayatını seven , genelde aktif birisiyim (ehliyetimi aldım,liseyi bitirdim,kuran kursuna gittim , çocukların okul konuları gibi bazı konular bana aittir)oğlum üniverste sınavına hazırlanıyor bu yıl kızım sbs ye eşim hayatımda her zaman bana büyük destektir beni her zaman olumlu motive eder bu radyodaki dj lik konusuda onun ısrarı ile olmuştur evdesin oturuyosun yap neden olmasın diye- eşimin yanında büyüdüm o hayatımda çok büyük yer kaplar baba , abi, eş, arkadaş hepsini bulurum onda çok mutlu bir evliliğim var çok şükür allah bozmasın tabiki hayatımda yaşamak isteyip yaşayamadığım şeyler oldu ama aynı şartlarda evlenip mutsuzda olabilirdim öyle büyük sıkıntılarım olmadı hayatımda çok kötü olaylar yaşamadım çok şükür bu kadar yeterlidir sanırım

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 02 Ekim 2009, Cuma 19:23:19    Mesaj Konusu: Re: 11. KONUK MAVi DENiZ Alıntıyla Cevap Ver

2-Kısaca Oymalitepe radyo/forum ailesine nasıl katıldığınızı anlatmanızı rica ediyorum.

CVP:Bir beyaz mendil (Ali Osman ) beyler bizim ailece görüştüğümüz yakın tanıdıklarımız o bize sürekli bizim memleket radyosu var sizde gelin diyordu, böyle şeyleri hiç bilmediğimiz için hiç ilgilenmedik böyle radyolar siteler hiç anlamazdık birgün illaki gelin dedi davet etti bi girip bakalım dedik giriş o giriş kaldık kendilerinne burda çok çok çok çok tşk ediyorum beni böyle bi aileyle ve memleketle tanıştırdığı için nasip işte bu sizleri tanımak varmış.

Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 03 Ekim 2009, Cumartesi 11:14:11    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba Denizcim adet yerini bulsun bir kac soruda ben sorayim

Sorularim

1.Forumdan arkadaş edindiğiniz, reelde tanıştığınız kişiler var mı??

2. Okuduğunda çok etkilendiğin ve tavsiye edebileceğin bir kitap var mı?

3.Zamanı geriye alacak olsan yeniden yaşamak istdiğin bir an var mı?

4. Hayatımın dönüm noktası dediğin bir yaşanmışlığın var mı?

5.İnsanların seni kırdıkları zaman alttan almayı nasıl başarıyorsun?

6.Çok güvendiğin biri sana yalan söylerse tepkin ne olur?

7.Yaşadığın yerde gitmekten zevk aldığın yada bunaldığında kaçtığın bir yer varmı? Özel değilse paylaşırmısın?

8. Yeni karşılaştığınız insanda ilk neyine dikkat edersiniz?

9. bir insanın kalbini kırdığın zaman ne hissedersin ? telafisi için çaba sarfeder misin?

Değiştirmek istediğin en belirgin özelliğin?
Başa dön

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 04 Ekim 2009, Pazar 02:53:34    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tekrar merhaba mavideniz!

Öncelikle aramızda olmandan ve seni tanımış olmaktan dolayı memnun ve mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. kırmızı gül
Seni oymalitepe ailesiyle tanıştıran Bir_Beyaz_Mendil'e teşekkürler.

Bugün için sorularımı, senin bana sorduklarının arasından seçtim.

1-RADYODA SAYABİLECEĞİN İLK ON KİŞİ soru
2-HAYATTA OLMAZSA OLMAZ DEDİĞİN ŞEYLER VAR MI?
3-BİR İNSANI NE KADAR SÜREDE TAM OLARAK TANIYABİLİRSİN?
4-OLAYLARDA DUYGULARINLA MI MANTIĞINLA MI HAREKET EDERSİN?
5-SEÇİCİ MİSİN, ARKADAŞ VE HERHANGİ BİrŞEYDE NELERE DİKKAT EDERSİN?
6-SEVDİĞİN İNSANDA NE GİBİ ÖZELLİKLER ARARSIN?

Not: Soruların devamı gelecek...

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 04 Ekim 2009, Pazar 13:22:36    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

tabiki cnm adet yerini bulsun bende cvp vereyim

1.Forumdan arkadaş edindiğiniz, reelde tanıştığınız kişiler var mı?
cvp 1:forum olarak deyil radyodan realde tanıştığım çok kişi var çoğuyla tanışma şansım oldu fakat tabiki özellikle bi kaç çok yakın sürekli görüştüğüm kişi var
2. Okuduğunda çok etkilendiğin ve tavsiye edebileceğin bir kitap var mı?
cvp 2:evt ben çok kitap okurum okurdum diyim daha doğrusu bu pc geleli bıraktım ama en etkilenip ağlayarak okuduğum kitap var VEYSEL KARANİ hazretlerinin hayatını okumuştum beni en çok etkileyen kitaptır
3.Zamanı geriye alacak olsan yeniden yaşamak istdiğin bir an var mı?
vvp3:zamanı geriye alcak olsam yaşamak istediğim an demesemde yaşamak istediğim tek olay geriye dönüp okumak hayalimle ve içimde kalan tek olay çok ağlayıp üzülmüşümdür üniverste okumak için geri dönmek isterdim
4. Hayatımın dönüm noktası dediğin bir yaşanmışlığın var mı?
cvp 4:hayatımın dönüm noktası diyebileceğim evlenmem dir birde evlendikten sonra 4 yıl kayınvalidemlerle beraber oturdum onlardan evimin ayrılması çok alışmıştım çok rahatken çok boşluğa düşüp yanlız kaldım çok zorlandım hayatımın dönüm noktası odur diyebilirim

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 04 Ekim 2009, Pazar 17:13:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

böyle parçalayarak cvp veriyorum ama ksr bakma çıkmam gerkti ramlecim devam edeyim
5.İnsanların seni kırdıkları zaman alttan almayı nasıl başarıyorsun?
cvp 5:alttan alamam pek hiç konuşmadan kabuğuma çekilirim çok kırılır üzülür ağlar kafamı takarım acaba neden diye tabiki kıran kişi çok önmli öyle herkesin lafı beni kırmaz
6.Çok güvendiğin biri sana yalan söylerse tepkin ne olur?
cvp 6:güvendiğim kişi olunca iş değişir önce neden diye sorarım zaten açıklaması beni ya ikna eder yada çok tepkimi alır çok sinirlenir güvenimin sarsıldığını düşüncelerimi açıkça ona söylerim
7.Yaşadığın yerde gitmekten zevk aldığın yada bunaldığında kaçtığın bir yer varmı? Özel değilse paylaşırmısın?
cvp 7:yaşadığım yerde gitmekten zevk aldığım bunalınca kaçtığım hiç bir yer yok çok böyle bi durumda evimin balkonnu yetişir imdadıma birde anneme giderim çok iyi gelir bana ama eminimki bi deniz kenarında oturuyor olsam böyle bi durumda gideceğim ilk ve tek yer olurdu eminim
8. Yeni karşılaştığınız insanda ilk neyine dikkat edersiniz?
cvp 8:tabiki görünümü ve konuşması
9. bir insanın kalbini kırdığın zaman ne hissedersin ? telafisi için çaba sarfeder misin?
cvp 9:eğer hatalı isem çok üzülürüm ağlarım uyuyamam asla uyuyamam içime büyür dert ederim kendime elimden geleni yapar özür dilerim anlatırım muhakkak telafi ederim
10.Değiştirmek istediğin en belirgin özelliğin?
cvp 10:değiştirmek istediğim özelliğim alınganlığım çok alıngan birisiyim istemezdim öyle olayım çok çabuk kırılır incinirim çok hassas biriyim öyle olmak istemezdim

çok tşkler ramlecim sorular için inşallah yeterli ve doğru anlayarak cvp verilmiş bulursun istediğin kadar sorabilirsin

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 04 Ekim 2009, Pazar 18:59:47    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba neslicim çok tşler ederim güzel düşüncelerine bende bir beyaz mendile burda çok tşk ediyorum kendilerine hemde binlerce gelelim cvplara
1-RADYODA SAYABİLECEĞİN İLK ON KİŞİ soru
cvp 1: bir beyaz mendil tabiki ilk kişi
2-halil abi benim için çok değerli ve özel
3- ramle benim çok yakın görüşüp çok sevdiğim dostum arkadaşım
4-nesli-harika çok sevdiğim özel dostum ayrı bir değeri var
5- rüzgar ve bordo bereli radyoda tanıştığım radyodan değerli dostlarım
6-bedo -burda tanışmama kaynaşmama neden olan değerli arkadaşımdır
7-butka -yayınıma sürekli katılan beni yanlız bırakmayan saygılı çok değerli bi arkadaşım
8-kule-radyodan tanıdığım değerli bir arkadaşım diyebilirim

ne kadar zor bir soruymuş cvp verenleri takdir ettim bunlar benim ilk sırada sayabileceklerim tabiki bu kadarmı asla musti shov- koçero-kardelen-pamuk bunlarda öyle benim burda tanıdığım yerleri değerli arkadaşlarım çılgın -ali abi unutlmaz tabi ya içinden çıkamadım

2-HAYATTA OLMAZSA OLMAZ DEDİĞİN ŞEYLER VAR MI?
cvp 2:hayatta olmaz diyebileceğim duydu olarak ALLAH sevgisi,inanç,aşk,dua
ailem kardeşlerim çocukalrım doslarım benim için o kadar çok olmzsa olmaz varki ama olmasa da oluyo
3-BİR İNSANI NE KADAR SÜREDE TAM OLARAK TANIYABİLİRSİN?
cvp3:tanıyamam pek yada çok uzun süre de diyebilirim ama çok muhabbet etme görüşme şansım olmuşsa daha çabuk tanırım
4-OLAYLARDA DUYGULARINLA MI MANTIĞINLA MI HAREKET EDERSİN?
cvp 4: malesef çok kötü birşey ama duygularımla mantığım hep ikinci planda kalır
5-SEÇİCİ MİSİN, ARKADAŞ VE HERHANGİ BİrŞEYDE NELERE DİKKAT EDERSİN?
cvp 5f hemde aşırı seçiciyim çok şeye dikkat ederim çok zor seçerim eşyada kıyafette herşeyde öyle herşeyi beğenmem almam ,arkadaştada aynı aşırı seçici davranırım çok dikkatli seçmeye çalışırım kalıcı olmalı çünki öyle herkes arkadaşım olamaz oluncada kurtulamaz ,neye dikkat ederim herşeyin kalitelisine arkadaşında eşyanında kalitelisini bulup seçmek isterim(kaliteliden kasıt asla maddiyat düşünülmemeli sağlam )
6-SEVDİĞİN İNSANDA NE GİBİ ÖZELLİKLER ARARSIN?
cvp6:kalite ,düzgün kişilik ,olduğu gibi doğal ,kırıcı olmayan ,sevgi dolu, hayırlı (unutmayan)-yalancı ve iki yüzlü olmamalı.hayatta kabul edemiyecegim iki yüzlü insan allah öyle insanlardan korusun her zaman duam hayırlı arkadaştır

Başa dön

-koçero-

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: trabzon

MesajTarih: 04 Ekim 2009, Pazar 20:59:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Soruları ve verilen cevapları takipteyim... sorulması gereken sorular gelmediğinde ben tamamlayacağım... ayrıca sevgili mavideniz... politik cevaplardan uzak durmanızı acizane tavsiye ederim...))

"Kral da dilenci de aynı iştahla acıkır"
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Üyeleri... Haftanın Konuğu... Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^