Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - İNSANLAR UYANIYOR TELEKOM PANİKTE
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

İNSANLAR UYANIYOR TELEKOM PANİKTE

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

selamtugba0854

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: istanbul artvinşavşat memleketim

MesajTarih: 10 Eylül 2009, Perşembe 09:01:43    Mesaj Konusu: İNSANLAR UYANIYOR TELEKOM PANİKTE Alıntıyla Cevap Ver

telekomdan ayrılıyorum.yazlık telefonumu +kışlık telefonumu +ADSL bağlantılarımı İPTAL ETTİM. EKİM AYINDAN İTİBAREN CEP TELEFONUMLA İDARE EDECEĞİM.İNTERNET BAĞLANTIMI DA KABLONETLE DAHA UCUZA SAĞLIYORUM. (KABLOTV İLE BERABER 20ytl/AY ) SAĞLIYORUM. (KABLOTV İLE BERABER 20ytl/AY ) TELEKOMUN KAZIKLARI BAŞLIKLI YAZI AŞAĞIDA Telekomun KAZIKLARI

İnsanlar uyanıyor telekom panikte!

millet uyanıyor. telefonlarını bir bir kapatıyor.

SORMAVER PARASINI VERMEMEK İÇİN

telekomdan ayrılıyorum.

yazlık telefonumu +
kışlık telefonumu +
ADSL bağlantılarımı İPTAL ETTİM.
EKİM AYINDAN İTİBAREN CEP TELEFONUMLA İDARE EDECEĞİM.

İNTERNET BAĞLANTIMI DA KABLONETLE DAHA UCUZA SAĞLIYORUM. (KABLOTV İLE BERABER 20ytl/AY )

TELEKOMUN KAZIKLARI BAŞLIKLI YAZI AŞAĞIDA

Telekomun KAZIKLARI

Bir ev telefonundan 3.90 YTL lik görüşme yapılıyor. Telefon faturasının TOPLAM tutarı 19.25 YTL oy oy oy bu ne. Bu ne biliyor musunuz? Kış uykusuna pardon kış koyun uykusuna yatırıldığımızın aslında yattığımızın resmidir. Sabit ücret: 10,43 Ytl.. bu rakam her konuşsanda konuşmasanda faturana yansıtılıyor...Kdv matrahı : 14.54 bu ne anlam taşıyor vallahi billahi bilmiyorum. Katma Değer Vergisi : 2.62 üsteki kdv ile alttaki sanki aynı biri diğerinin kısaltılmış hali. Neden ikisi de kısaltılmış olarak yazılmamış. Yada ikisi de uzun hali ile yazılmamış Özel iletişim vergisi : 2.18 -------------------------------------------------------- Toplam a Parası : 19.25 Aslında Telekom Panikte. Çünkü vatandaş uyanıyor. Sabit telefonlar birer birer iptal ediliyor. Bu nedenle reklâmlara başlamış Telekom. Ama yılda 2 milyar dolar kar yapıyormuş Telekom. ...... Şimdi ünlü komedyen standalp uzmanı bu özelliğini halkı kandırmak için kullanıyor. CEM YILMAZ bu işten iyi para kazanmışa benziyor. (YENİ NUMARASI 11811) Kontrol ettik, 118 den bilinmeyen bir numaranin ögrenilmesi icin en az 60 saniye gerekiyor. Yani 8 kontor. Baska bir deyisle eski parayla dörtmilyonücyüzyirmibin TL. Bir numara ögrenmek
için Lübnanli sirkete bu kadar para ödüyorsunuz. Türk Telekom Soygunu 118 ve 133 e dikkat !.. Turkçede buna resmen soygun hatta dolandiricilik denir. Özel Türk Telekom Servisleri Servis Numarasi ve kontur fiyatlarini okuyun da milletin nasil gizlice soyuldugunu gorun . Bu numaralar 110, 112, 121, 122, 123, 124, 126, 154, 155, 156, 158' 'i ararsaniz ücretsiz 113, 153, 163, 166, 169, 174, 175, 176, 179, 180, 181' 'i ararsaniz 60 saniyede atacak bir kontur icin icin 72.000TL . 185, 186, 187, 188, 189, 114, 117, 119, 130, 170, 171, 172, 173, 178, 182, 183, 184' 'u ararsaniz,15 saniye icin 288.000 TL. Simdi SIKI durun !.. 118' 'i ararsaniz 8 saniyede bir atacak kontur icin tam 540,000 TL, v! e 133' ' u ararsaniz 3.6 saniyede atacak bir kontur icin 1.200.000 TL, Dikkat ederseniz bilinmeyen numaralari aradiginizda dakikalarca bekletirler. Sürekli olarak banttan ' hatlarimiz dolu bekleyin' talimati verirler. Buna resmen dolandiricilik denir.. Turkiye''de bilinmeyen numaralari kullandiklari ve dunyanin her yerinde bedava olan bu kamu yararina hatlarin fahis fiyatlarda olmasi talimatini kim verdi?.Bu yazidan sonra hala bilinmeyen numaralari aramak istiyorsaniz cebinize dikkat edin bilinmeyen numaralar için alo118.com kullanin Siz hala 'ALO' diyebiliyor musunuz..? EKONOMIST dergisinde yayinlanan bilgilere göre Ev Telefonlarini Kapatma Zamani geldi. Türk Telekom'un konusma ücreti/dakika 81.400 TL. oldu. GSM sirketlerinde bu rakam neredeyse benzer. 99.846 TL. Evden Cebi ariyorsaniz ödeyeceginiz 407.000 TL . Oysa GSM'den evi ararsaniz dakikasi 297.521 TL. Yeni patron getirdigi 'Milli Güvenlik riski' yaninda Türk Milletini de 'APTAL' yerine koyuyor anlasilan. LUTFEN PROTESTO EDIN. BU MESAJI OLABILDIGINCE YAYARAK YENI FIYAT POLITIKASININ DA BILINMESINI SAGLAYIN...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

FAYDIN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: UŞAK

MesajTarih: 10 Eylül 2009, Perşembe 16:08:33    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Öncelikle paylaşım için teşekkürler selamtugba0854 , çoğumuz pek çok konuda uyutuluyor veya uyuyoruz... Bir uyansak sabah şeriflerimiz hayırlı olsun diyeceğiz ama...

Sabit hattımla pek görüşme yapmadığım halde gelen faturaları incelediğimde hattı kapattırmayı düşündüm ben de, ama internet yüzünden faaliyete geçmedim doğrusu... Kayınbabamlar Artvin'den dönüp hiç görüşme yapılmamış hatlarına gelen faturayı gördüklerinde benim aklımdan geçeni onlar uygulamaya koymuşlar ve hatlarını kapattırmışlar... Umudum o ki, inşallah TELEKOM vatandaşın bu tür tepkilerini olması gerektiği gibi anlar ve gerekeni (vatandaş lehine) yapar inşallah...

kırmızı gül kırmızı gül kırmızı gül

Bir "DİLRUBA"ya düştü gönül müptelası çok, Aşkın sefası yok değil ama cefası çok... 
Başa dön

selman_ayas

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 11 Eylül 2009, Cuma 03:10:44    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

konuşmaların dışında büyük bir sabit ücret var ama bence önemli olan sabit ücret değil ücretin nerelere gittiği
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 11 Eylül 2009, Cuma 08:26:23    Mesaj Konusu: Re: İNSANLAR UYANIYOR TELEKOM PANİKTE Alıntıyla Cevap Ver

Faturalardaki abukluğun ben de farkındayım; ama maalesef, ADSL yüzünden garabeti çekmek zorundayım.

1 Litre benzine 3 Litre parası veren, ödediği verginin bile matrahtan sayıldığı, bu yüzden verginin bile KDV'si alınan, toplanan vergilerin, yönetimdekilerin akraba şirketlerini finanse ettiği, hiçbir şekilde adalet, hak, kukuk, yol, su, elektrik olarak kendisine geri dönmediğinin farkında olmayan, zavallı vatandaşımız için çok da farkettiğini düşünmüyorum?

Umarım birgün, oylarımız, kendi çıkarımızı koruyan yönetimlere gidecektir.

Paylaşım için teşekkürler selamtugba0854. alkış kırmızı gül

Sadece son bir not "İnsanların uyandığına ve Telekom'un panikte olduğuna inanmıyorum".

Saygılarımla.

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 11 Eylül 2009, Cuma 09:44:12    Mesaj Konusu: Re: İNSANLAR UYANIYOR TELEKOM PANİKTE Alıntıyla Cevap Ver

paylaşım için teşekkürler tuğba (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

sair_alpaslan

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: Bayrampaşa/İstanbul/yıldırım mah

MesajTarih: 12 Eylül 2009, Cumartesi 18:34:48    Mesaj Konusu: Re: İNSANLAR UYANIYOR TELEKOM PANİKTE Alıntıyla Cevap Ver

paylaşımk için teşekkürler tuğba abla

<div>KELİMELERİN GÜCÜNE İNANMIYORSAN İNSANLARIN GÜCÜNÜ ASLA TAHMİT EDEMEZSİN...</div>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Oymalitepe.Net Muabbet Salonu - Çay Bahçesi Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^