Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - erkeklerin kadınlardan ricası
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

erkeklerin kadınlardan ricası
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 20:08:53    Mesaj Konusu: Re: erkeklerin kadınlardan ricası Alıntıyla Cevap Ver

anlat gecem anlat... bekliyoruzzz

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 16 Haziran 2009, Salı 23:58:18    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"KARAKARTAL DEMİŞKİ":
Alıntı:
'Beni seviyor musun?' diye sormayın. Emin olun ki sevmiyor olsak yanınızda bir saniye bile durmayız…

Demek cevizleri böyle kandırıp kırıyosun "YALI ÇAPKINI SENİ"... kahkaha kahkaha kahkaha

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 17 Haziran 2009, Çarşamba 00:20:49    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili (hazar ) arkadasimizin yazmis oldugu (erkeklerin kadinlardan ricasi) adli paylasima karsilik olarak yaziyorum bu yaziyi....
hazar erkeklerin bayanlardan olan sikayetini yazmis..
Bence tum erkekler orda anlatildigi gibi degil:)
ben kendi tanidigim bi erkekten bi ornek vermek istedim..
sevgili halil abininde dedigi gibi bence herkes bildiklerini ve yasadiklarini yazmali..
benim arkadasim telefonum kapali olsa hemen meraklanir ve cevremde tanidigim herkesi arar
dusunmezki bunun sarji bittimi yada oldugu yerde telefon cekmiyo olabilir:))
bi gelinlikci önunden gecsek bak bu gelinlik sana ne guzel yakisir diyo
gelinlige benden cok o hayran kaliyo:)))
bana surekli beni sevdigini soyluyo ve bana ( ya sen ) diye soruyo
bende her seferinde cvp vermek istemiyorum diyorum:))
sevmesem ne isim var onun yaninda:)
saclarima cok kiziyo kizilin bana yakismadigini dusunuyo tanidigim herkes begeniyo ama sadece o nedense begenmiyo
ama onun degil benim begenmem önemli tabiki:)
bana hergun bugun ne giydin diye soruyo üzerime giydiklerime bile karisiyo
benim zevkim bana gore guzel ama o beni degistirmeye calisiyo:)
tabiki her seferinde hayir cvbi aliyo:)
benim arkadasim
ben ne dersem onu yapıyo desem gercekten dogruyu soylemis olurum..
bundan sikayetci degilim aksine cok guzel..
ama sadece hazara bazi erkeklerin orda yazilanin tam tersi oldugunu anlatmak istedim:))
arkadasimada burdan tesk etmek istiyorum bu yaziyi okuma sansi olsaydi kesin beni terkederdi:))

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 17 Haziran 2009, Çarşamba 00:45:30    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

[color=cyan]halt etmiş senin o arkadaşın..kızıl sana yakışıyor kahkaha ama telefon konusunda katılmıyorum sürekli dolu olacak..iki üç batarya al..uşak gece arar gündüz arar..[/b][/color] [b]

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

KARAKARTAL

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18 Haziran 2009, Perşembe 00:36:45    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GECEM YAGMASANDA GURLUYOSUN. ERKEK ARKADASIN GORSE YAZDIKLARINI KIM BILIR NASIL TIRSARSIN. SEN SIMDI BURDA KONUS BU SEKILDE. KESIN SENIN DEDIGININ TAM TERSIDIR.
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 18 Haziran 2009, Perşembe 21:07:32    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hazar arkadasimdan tirsmama gerek yok o benden korkuyo..
zaten ipler kopma asamasinda buda boyle bi hatira kalsin benden

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Hikaye - Fıkra ve Komik Olaylar Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^