Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - düşlerde görüşmek dileğiyle...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

düşlerde görüşmek dileğiyle...

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 30 Ocak 2009, Cuma 15:50:59    Mesaj Konusu: düşlerde görüşmek dileğiyle... Alıntıyla Cevap Ver

ülkemin her yerinde kar var..beyazdır mutluluk ama kan düştü hüzün düştü mutluluğun üstüne ılık ılık..
birgün buraya yaseminin taziyesi için mesaj yazcağım hiç aklıma gelmezdi gözümde yaş ellerim titreyerek yazıyorum belki daha önce yazmalıydım ama yazamadım ağlamak
canım yaseminim halacım hayata gözlerini yumduğuna hala inanamıyorum öldüğüne demiyorum bu laf çok ağır geliyor..
halacım gidişin varya içimi okadar yaktıki okadar acıttıki bana uzun zamandır yaşamak isteyipte yaşayamadıklarımı hatırlattı ve hiçbir gidiş ve terkediş beni bu kadar üzmedi..hala o güzel ve içten gülüşün o sürmeli hayat dolu bakışın gözlerimin önünde ve bizi bu sessizce terk edişine inanamıyorum ...seni geç buldum ama erken kaybettim ağlamak ne zaman konuşsak sana doyamadım derdin bende sana doyamadım ve doyamadan ayrıldık…canım halacım şu kısacık zamanda kendini okadar çok sevdirdinki bizlere ama yaradan seni bizden çok sevmiş ki hayatının baharında seni bizden aldı..
bu veda sana yakışmadı yaseminim ama eğer gerçek buysa bizde sensizde senlen nasıl yaşanacak herkese göstercez dünde olduğu gibi bugünde yarınlarda da hep ama hep olucaksın unutulmayacaksın..veda etmiyorum hoşçakal demiyorum çünkü birgün hepimiz yanında olucaz..sadece erken gidişini kabullenemiyorum.SENİ ÇOK SEVİYORUM.. MEKANIN CENNET OLSUN..DÜŞLERDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE..

Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;
Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.

Rıhtımda kalanlar bu seyahatten elemli,
Günlerce siyah ufka bakar gözleri nemli.

Biçare gönüller. Ne giden son gemidir bu.
Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler;
Bilmez ki, giden sevgililer dönmeyecekler.

Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden.
Bir çok seneler geçti; dönen yok seferinden..

ve son diyecek laf yok dudaklar kuru gözlerde anlamı ağır bakışlar…ve çok üzgünüm nefesler kesildi

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

delimaviii61

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 31 Ocak 2009, Cumartesi 01:27:34    Mesaj Konusu: Re: düşlerde görüşmek dileğiyle... Alıntıyla Cevap Ver

Mekanın cennet olsun^^KaRaYeL^^ ağlamak
Başa dön

zamansiz_zamanlarr

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 31 Ocak 2009, Cumartesi 15:04:43    Mesaj Konusu: Re: düşlerde görüşmek dileğiyle... Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak ağlamak ağlamak ağlamak

<div align="right"><strong>tü๓ ђคкlคгı๓ รคкlı๔ıг®™</strong></div><div align="right"><strong>|l|lllll|lll||ll||lll</strong></div><div align="right"><strong>³³&
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 02 Şubat 2009, Pazartesi 12:12:37    Mesaj Konusu: Re: düşlerde görüşmek dileğiyle... Alıntıyla Cevap Ver

ağlamak

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^