Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Forum Oyunları
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 17:11:22    Mesaj Konusu: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

BU OYUNU BAŞKA FORUMLARDA BULDUM. BİLMEM HOŞUNUZA GİDERMİ GÖRDÜĞÜN RÜYAYI YAZIYOSUN ALTTAKİ ÜYE YORUMLUYOR.
BEN UZUN ZAMANDIR RÜYA GÖRMÜYORUM GÖRSEMDE HATIRLAMIYORUM

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 17:47:05    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

bende sık rüya görmem görsemde hatırlamam ama sanırım çok etkilendim hatırlayabildiğime göre

rüyamda canımcım annanemi gördüm çok hastaymış annemle baraberiz ona banyo felan yaptırıyoruz sarılıp ağlıyorum birileri daha var ama yüzlerini hatırlamıyorum

tabii rüya üzerine sabah ilk işim aramak oldu iyiymiş çok rahatladım

hadi bakalım yorum sizin heyy alttaki sana diyomm (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 20 Ocak 2009, Salı 18:50:33    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

anneni hasta görmüş olman , (tersine çıkar rüyalar )sağlığı yerinde olacak inşallah..banyo yapmak da karşılıksız bir aşk yaşayacaksın sevginin karşılığını göremeyeceksin demek..bildiğim kadarıyla ama sen banyo yaptırıyorsun,annenden bi fayda göreceksin,ona sırrını açacaksın)
elimden gelen bu elifciğim )

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön

likapa

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: istanbul

MesajTarih: 21 Ocak 2009, Çarşamba 10:23:48    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

günaydınnnnnnnnn buna sevdim işte okadar enteresan rüyalar görürümki bi anlam veremem ) dün gece rüya görmedim ama

Beni 'Bir ALLAHIM BiLsin" Birde DostLarim " Gerisi İLerLeSin...
Başa dön

anilar

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 21 Ocak 2009, Çarşamba 13:20:43    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

ruyamda yandaki uzun bir binanin, karsisindaki evin üzerine yikildigini ve bizim evimizinde hafifden sallandigini,fakat bize hic birsey olmadigini gördüm,ve deprem oluyor dedim ama hic korkmadim... yorumunu bekliyorum soru soru soru
Başa dön

ayandira

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: kocaeli

MesajTarih: 21 Ocak 2009, Çarşamba 16:18:32    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

Rüyanızda deprem görmek, iş yaşantınızda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz.ayrıca filistindeki savaştan çok etkilenmişsiniz bu sizi üzmüş.

Ben rüya görmemeye devam

<div>inşaALLAH derse yaradılan,inşa eder yaradan.</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 30 Temmuz 2009, Perşembe 21:15:48    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

rüyamda okey oynarken gördüm kendimi..rakiplerin yüzü belli olmuyordu..taş çalarken yakalandım korkudan uyandım...

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

5465

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05 Ağustos 2009, Çarşamba 01:13:05    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

bence en son okey oynadığında bir hile yapmışsın zafer abi... şimdi vicdan azabından böyle görüyorsun

yaaa ben çok değişik rüyalar görüyorum.. ama bu aralar sürekli aynı arkadaşımı rüyamda görüyorum... hayırdır inşallah...
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 16 Ağustos 2009, Pazar 13:03:14    Mesaj Konusu: Re: Gördüğün Rüyayı Anlat , Alttaki Yorumlasın Alıntıyla Cevap Ver

o arkadaşının başına bir iş gelecek..hemde çok kötü bir şey..büyük ihtimelle evlenecek.. kahkaha

önce hayırdır inşallah diyeyim

ak sakallı bir ihtiyar geldi..senin bir düşmanın var dedi korktum birden kimdir benim düşmanın dedim..sona dur korkma cehalet korkuyu getirir dedi ve düşmanım ile ilgili tüm sırları bana anlattı..söyledikten sonada korkmamaya başladım..bir tek sen değilsin onun düşmanı..düşmanının düşmanlarını bul sana dostluk etsinler dedi..rüyamda gidip buluyorum düşmanlarımın düşmanını hepsi bir şey sölüyor parçaları birleştirip gidip düşmanıma üç kelime sölüyorum..oda buharlaşıp uçuyor...o üç kelime ( senin hayatın yalanmış )
hayırdır inşallah

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Oyunları Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^