Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Bir sevgi istiyorum
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Bir sevgi istiyorum

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 04 Mart 2008, Salı 14:59:22    Mesaj Konusu: Bir sevgi istiyorum Alıntıyla Cevap Ver

Bir sevgi istiyorum

Bir sevgi istiyorum hiç bitmeyen
Denizler kadar engin,okyanuslar kadar büyük,
Bir sevgi istiyorum yükseldikce yükselen,arttıkca artan
Tırmandıgı dağ ve yokuşlar hiç bitmeyen
Bir sevgi istiyorum sonu olmayan
Ömür boyu ve sonrası devam edecek,bitmeyecek.

Bir sevgi istiyorum ucsuz bucaksız denizlerde
Benzını bitmeyen bir gemi gibi yüzen.
Bir sevgi istiyorum arazi vitesi olan
Zirvesi bulunmayan,bilinmeyen dağlara tırmanan
Her gün bıraz daha yükselen,güclenen,yeşeren
Bir sevgi istiyorum sonsuzadek devam eden.

Bir sevgi istiyorum paylaşılan
Herkese hak ettiği kadar verilen
Artan eksilmeyen,gönülleri feth eden
Gönülden gönüle tahtlar kuran,gizlenmeyen,özlenen
Özgürce haykırılan bir sevgi istiyorum
Anaya,Babaya,arkadaşa,kardeşe,eşe,dosta
Bütün ınsanlığa haykırılan bir sevgi istiyorum
seni seviyorum,Sizi seviyorum diye icten gelen

Bir sevgi istiyorum sevdiklerinize nara atan
Taa kalbınızın iç kısımlarından gelen bir ses tonuyla söylenen
Bir sevgi istiyorum seni seviyorum dediginizde yankılanan
Dağlara çarparak Dünyaya yayılırcasına artan
Sevgilim dedikce ıç Dünyanızdan gelen bir sevgiyi anlatan
Bitanem dediğinizde yürekleri hoplatan
Gülüm dediğinizde gül kokuları saçan
Bir sevgi istiyorum özgürce haykırılan.

Bir sevgi istiyorum sadece sevmek uğruna paylaşılan
Dargınlıklara,küskünlüklere yer ayırmayan
Yükseldikce yükselen,artıkca artan,bıktırmayan
Bulutlar üzeründe uçmek kadar güzel olan
Ömür boyu devam eden,gönüllerde taht kuran
Bir sevgi istiyorum hiç bitmiyen tükenmiyen
Baklava kadar tatlı ana kadar sevkatli
paylaştıkca bitmeyen hepimize nasıp olan.
Bir sevgi istiyorum gelecegimize miras kalan.

ZaKDaRıZa 24 kasım 2006

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Akoymali

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23 Mart 2008, Pazar 15:02:10    Mesaj Konusu: Bir sevgi istiyorum Alıntıyla Cevap Ver

Halil Abicigim yazmis oldugun bu siir su anda sevgiye, saygiya, birlik beraberlige, dayanismaya, hosgörüye herzamankinden cok daha fazla ihtiyacimiz oldugu bir dönemde anlamini bir kat daha artiriyor. Malesef Insanlar gittikce yozlasiyor, birbirinden kopuyor ve korkuyor. Güven yok, itimat yok. Kiskancliklar, cekememezlikler almis basini gidiyor. Kisaca dönüsü olmayan bir batakliga dogru hizla ilerliyoruz. Hala bu dünya yasanilabilir haldeyse, buda sen ve senin gibi ici Iman ve sevgi dolu insanlarin sayesindedir. Yazdigin siir gercekten mükemmel. Eline yüregine saglik.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 24 Mart 2008, Pazartesi 09:42:01    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Fikret cigim Teşekkür ediyotum. Bu sizin güzel bakışınız.
Bu şiirde gerçek duygularım var asla şiir olsun diye deyil istedigim hayal ettigim sevgiyi yazdım. Bence açılırsa bir kitab olur. Bir fıkra kadar yorum almamasına bakmayalım. Bu şiirde gerçek sevgi yatıyor. Şiir bir çok kişilerce okundu, klıp yapıldı, demoları oldu nette dolaşıyor çok güzel bişey sevgi adına. Tek bir istegim var kimse kendine mal etmesim yazarı nasa yerıisin ismi gecsin en azından. Bunada emege saygı diyoruz. her şey sevgi için ,dotluk için , güzelliler için olsun yeterki.

Benim bir sıloganım var. "Ben ınsanları beni sevsinler diye sevmedim ki" diye. Son zamanlarda buna çok kullanılır oldu. Rahmetlı ahmet Özakyüz ün bir sözü var. "Sen Gülerkem bütün dostların seninle güler,ama aglarken yalnız aglarsın. öyle dostlar edinki sen aglarken aglayabisinler ".Bu rahmetlıye ait. Bunu yakin yakin konuşurduk. Allah biz gülerken gülen agladıgımızdada aglayan dostlarla etsin bizleri hep. Onun içinde siirde geçen gibi bir sevgiye ihtıyaç var bence...

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

Akoymali

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 04 May 2008, Pazar 03:21:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Abicigim, toplumolarak sevgiden, saygidan uzaklasip, neye kime nezaman ve nasil sahip cikmamiz gerektigini pek önemsemeyor ve umursamiyoruz diye düsünüyorum. Bunun sebebini anlamaktada zorluk cekiyorum. "Sen Gülerken bütün dostların seninle güler,ama aglarken yalnız aglarsın. öyle dostlar edinki sen aglarken aglayabisinler ". sözü gercekten cok anlamli. Eger bizler bunu basaramiyorsak demekki toplum olarak büyük bir sikinti icerisindeyiz. Zaten bu sikintilarida suanda dünyadaki bütün toplumlar yasiyor. Yazmis oldugun bu siir maddi manevi hernesekilde olursa olsun baskalari tarafindan kullanilip senin adin verilmiyorsa bunu kanuni yollardan arastirabiliriz. Buna emek adina hic kimsenin hakki ve yetkisi yoktur. Gerekirse davabile acabilirsin. Herkes hakka hukuka sahip cikmali,haddini bilmeli diye düsünüyorum.
Başa dön

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 05 May 2008, Pazartesi 00:52:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

abicim seni tebrik ederim sevgini o kadar guzel kaleme dökmüssünki ben yazicak tek bir kelime bile bulamiyorum dinlerkende buyuk b ir keyifle dinliyorum emegine yüregine saglik ..... kırmızı gül
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 05 May 2008, Pazartesi 18:03:44    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Hepinize tesekkur ediyorum. Umarim herkes sevgisini cekinmeden haykirir. Buna herkesin ihtiyacai var. Bu kelimeler insanlarin en cok ihtiyaci odugu kelimelerdir. Sevmekte sevilmekte cok guzel. Hatta sevmeyenleri bile sevebilmek. tesekkurler ramle ve akoymali yorumlariniz icin.

Başa dön

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 05 May 2008, Pazartesi 19:40:29    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bir sevgide ben istiyorum icine yalan katilmamis masum tertemiz su gibi akip ölmek istiyorum avuclarinda taptaze ve samimi olarak kırmızı gül kırmızı gül guzeldi abicim saol bir sevgi beklemek bazen umuttur umutlrimizi yitirdigimz zamnalr olsada beklemek guzeldir umairm herkesin bekledigi sevgi saglicakla kalin....

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 05 May 2008, Pazartesi 20:51:02    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Sana bin sevgi feda olsun pembe patikli. Sen zaten sevildigin kadar sevildin. Insanlarla olan iletisimin cok guzel,siirlkerin harika,hersey cok guzel. Anlatmak istedigin sevgide bir gun gelecektir buna adim gibi eminim. yeterki sen bu guzellikte edvam et ve sabirla bekle. San sevgiler kere sevgiler pembe patikli. kırmızı gül

Başa dön

Pembe-Patikli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: Giresun

MesajTarih: 05 May 2008, Pazartesi 20:55:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

kırmızı gül kırmızı gül cok tsk edrim abicim sizleri tanidm taniyali dunyaya bakis acim degisti sizlerki seker gibi insanlarsizz sizleri model aliorum iyiki varsnz alkış alkış kırmızı gül saygim sizlere sonsuz

Dirime selâm vermeyen, Ölüme de fazla yaklaşmasın! ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 07:21:06    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Bu senin guzel bakisin pembe patikli. Ama ben kesin eminim hic pisman olmaayacaksin. Guzel siirlerine devam et. Bir gun bir kitab olarak gormek dilegimdir. sakin hic birini kaybetme. her firsatta yazmaya devam et. Duygularin hislerinle ve sevgiyle birlesince cok guzel siirler ortaya cikiyor. Yazmaya devam. kırmızı gül alkış

Başa dön

ZiFiN

Moderatör
<b>Moderatör</b>

MesajTarih: 06 May 2008, Salı 15:56:34    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

alkış

Bu adam benim babam

Hibirşey göründüğü kadar kolay değildir...
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^