Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Kulaga Kupe soru ve cevaplar.
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Kulaga Kupe soru ve cevaplar.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Bunları Biliyor muydunuz ?
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 17 Aralık 2008, Çarşamba 09:59:45    Mesaj Konusu: Kulaga Kupe soru ve cevaplar. Alıntıyla Cevap Ver

Bir gün insan virgülü (,) kaybetti.
O zaman zor cümlelerden korkar oldu ve
basit ifadeler kullanmaya başladı.
Cümleleri basitleşince düşünceleri de basitleşti.

Bir başka gün ünlemi (!) kaybetti.
Alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden
konuşmaya başladı.

Bir süre sonra soru işaretini (?) kaybetti,
soru sormaz oldu.
Hiç bir şey ama hiç bir şey onu ilgilendirmiyordu.
Ne kâinat ne dünya ne de kendi umurundaydı.

Bir kaç yıl sonra iki nokta üst üste işaretini ( kaybetti
Davranış sebebini başkalarına açıklamaktan vazgeçti.

Sonlara doğru elinde yalnız tırnak işareti (“) kalmıştı.
Kendine özgü tek bir düşüncesi yoktu.

Son olarak noktaya (.) geldiğinde düşünmeyi, konuşmayı

Ve anlamayı unutmuş durumdaydı.“

Kandevski

KULAGA KUPE SORULAR CEVAPLAR

En güzel gün?
Bugün

En kolay şey?
Hata yapmak

En büyük engel?
Korku, endişe

En büyük hata?
Yılgınlık

Bütün kötülüklerin kaynağı?
Bencillik

En güzel eğlence?
Çalışma

En kötü yenilgi?
Pes etme

En iyi öğretmenler?
Çocuklar

İnsanı en mutlu eden şey?
Başkalarına faydalı olmak

En tehlikeli kişi?
İki yüzlü, yalancı kişi

En kötü duygu?
Öfke, hınç

En güzel armağan?
Bağışlama

En elzem gereksinim?
Aile ocağı

En kısa yol?
Emin adım

En hoş duygu?
İç huzuru

En iyi sığınak, korunma?
Tebessüm

En iyi çare?
İyimserlik

Dünyanın en büyük gücü?
Umut

En gerekli kişiler?
Babalar anneler

En yüce duygu?
Sevgi

En önde gelen ihtiyaç?
İletişim

Bence kulaga kupe olarak taklilacak sorular ve cevaplar. ezberlemeli

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

=FLOWERS=

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 17 Aralık 2008, Çarşamba 11:26:46    Mesaj Konusu: Re: Kulaga Kupe soru ve cevaplar. Alıntıyla Cevap Ver

Hepsine yürekten katılıyorum..çok doğru ve yerinde tespitler tşkler.. bende kulağa küpe olacak bir kaç hazır cevaplara değinmek istiyorum hemen aklıma gelen..

Lokman Hekim’e: -Hastalarımıza ne yedirelim?diye sorduklarında,şu cevabı vermiş: ---Acı söz yedirmeyin de,ne yedirirseniz olur...
Yavuz Sultan Selim, birçok Osmanlı padişahı gibi sefere çıkacağı yerleri gizli tutarmış. Bir sefer hazırlığında, vezirlerinden biri ısrarla seferin yapılacağı ülkeyi sorunca, Yavuz ona:'' “Sen sır saklamayı bilir misin?” diye sormuş. Vezir: “Evet hünkarım, bilirim” dediğinde, Yavuz cevabi yapıştırmış:- “İyi, ben de bilirim.”

<div> __________ EDEP ile gelen LÜTUF ile gider __________</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 17 Aralık 2008, Çarşamba 17:06:17    Mesaj Konusu: Re: Kulaga Kupe soru ve cevaplar. Alıntıyla Cevap Ver

hepsi çok güzeldi emeğinize sağlık

En iyi sığınak, korunma?
Tebessüm

En iyi çare?
İyimserlik

Dünyanın en büyük gücü?
Umut

şuan bunlara çok ihtiyacım var (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 18 Aralık 2008, Perşembe 03:18:33    Mesaj Konusu: Re: Kulaga Kupe soru ve cevaplar. Alıntıyla Cevap Ver

harikaydı hepsine katiliyorum ve beni çok duygulandirdi bence insanlar çok şeyleri kaybetmeye başladilar

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^