Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - PUAN DURUMUNUZ
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

PUAN DURUMUNUZ
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Kuralları ve Duyurularımız Forum Kuralları ve Duyurularımız
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 20:58:42    Mesaj Konusu: PUAN DURUMUNUZ Alıntıyla Cevap Ver

Hangi guruptasınız

Degerli üyelerimiz,
Sitemizde iki aydan beri kullanıcı gurupları oluşturulmuş ve gurplara göre puan verilmiştir. Bundan amaç kimlerin sitede fazla izleyici oldugunu ve hangi gurupta oldugunu anlamaktır. Puanlarınız menü den hesabiniz lınkıne tıkladınızmı orada avatorunuzun altında yazmaktadır. Bakıp bizimle paylaşıp hangi gurupta oldugunuzu anlayabilirsiniz.

Ayrıca hesabını kısmında gazetemize abone olursanız cok daha iyi olacaktır. ücretsiz abonelık 1 yıldan 10 yıla kadardır buda sizin iyiliginizedir. Gazetemiz bölümüne yazılan her yazıdan haberdar edilirsiniz.

Kullanıcı guruplarının ne kadar puan oldugunu asagıya alıyorum. Ayrıca sitemizde neler yaparsanız puan alırsınız onuda bilgilerinze sunacagım.

Benim puan durumum
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Kullanıcı Gurupları listesi

Resimde son iki ayda guruplara girenlerin sayısı verilmiştir. Bu her gun degişmektedır.Listeye göre puanınıza bakıp hangi gurupta oldugunuzu anlayabilirsiniz. Yükseldikce puanınızı burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Aşagıya nerelerden puan ne kadar alabileceginizi ekliyorum.

Not: en altta 20 puanlık banner tıklaması su an için gecerli deyildir reklam modülümüz hızmete girince geçerli olacaktır. Hadı kolaylıklar hangi guruptasınız bakalım. Beni şu anki gurubum Tıryaki gurubu. Her gün ugrayanlar gurubunda 7 kişiden birimisiniz bakalım.
Kolaylıklar.

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>

En son ZaKDaRiZa tarafından 29 Haziran 2009, Pazartesi 07:21:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 28 Haziran 2009, Pazar 22:32:19    Mesaj Konusu: Re: PUAN DURUMUNUZ Alıntıyla Cevap Ver

ben gurubum nerde göremedim ağlamak

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

nesli

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: İstanbul

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 01:58:07    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"Hergün Uğrayanlar" grubundaki 7 kişiden biriyim

.......Rüzgar gibi geçti hayatımdan, adı ^^KaRaYeL^^ olan.......
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 07:25:09    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar sol ust kosedeki menu de hisabiniz linkine tiklayiniz ve orada neslinin ekledigi gibi bir yazi goreceksiniz. O sizin puan durumunuzdur her gun her sayfa baktiginizda degisir. Saygilar

zafer kesinlikle 7 kisiden biride sensin

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 13:17:41    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

Kullanıcı Durumu: Bağlı

Sitemizin içeriğine katkıda bulunarak edindiğiniz puan: 6371

hergün uğrayanlardan biride ben oluyorum anlaşılan (:

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

selman_ayas

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 13:40:04    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ben siteye yeni kaydoldum o yüzden puanım çok azdır inşallah ilerde çok olacak o zaman hesaplaşıcaz
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 14:17:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

elifcim demek seninkisi kuru mesaj benim senden az mesajım ama senden fazla puanım var..7500...
ilk yedide olduğuma artık eminim

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön

gursoyt

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Ankara

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 15:04:26    Mesaj Konusu: Re: PUAN DURUMUNUZ Alıntıyla Cevap Ver

Ben de "Hergün Uğrayanlar" gurubundayım.

Sitemizin içeriğine katkıda bulunarak edindiğiniz puan: 6723

Tuğrul GÜRSOY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 16:29:16    Mesaj Konusu: Re: PUAN DURUMUNUZ Alıntıyla Cevap Ver

gurubu bende bulamadim puan durumum
Sitemizin içeriğine katkıda bulunarak edindiğiniz puan: 5322
Başa dön

pamuk-61

Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Nereden: ADANA

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 16:32:31    Mesaj Konusu: Re: PUAN DURUMUNUZ Alıntıyla Cevap Ver

Bende bulamadımmm...yapamadım yaaa:(( nasıl olacakk arkadaşlarr bir el verseniz Çok merak ettimmm hangisindeyim acaba? ağlamak
Başa dön

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

MesajTarih: 29 Haziran 2009, Pazartesi 17:32:43    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar bu puanlama iiki ay olmadi baslayali onceden aktif deyildi. ondan sonra ki islemleriniz puanlamaya giriyor. nerelerden puan alacaginiz da yazili yukarda. Ramle her gun ugrayanlar gurubunda olan 7 kisiden birisin sende. ikinci resim guruplari belirtiyor.bu arttikca tabiki guruplarda puanlamalarda degisecek.

Oamuk sitede sol ust kosedeki menude alta yakin hesabiniz linki var oraya tikla orada sitemise bulundugunuz katkidan dolayi puaniniz yazar oradaki rakam sizin puaninizdir.
Altaki resimlerde ise nereden ne kadar puan alacaginiz yazilidir. hepinize tesekkurler.

Kullanici guruplari lisitesinde puaniniz hangi guruba giriyorsa ordasiniz. ikinci resim.

Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 30 Haziran 2009, Salı 02:21:28    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

oyyyyyyyyy ben needem puanım pek az çıktı arasıra uğrayanlardanmışım valla deyil neyse bida uğradığımı belli edim bari geride durunca anlamiyo bu tablo pek üzüldüm hergün uğrayanlarda olmam lazımdı neyse görüşürüz

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni

En son mavideniz tarafından 30 Haziran 2009, Salı 02:32:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Başa dön

mavideniz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Nereden: ANKARA

MesajTarih: 30 Haziran 2009, Salı 02:22:11    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

hı unuttum puanım 4644

Düşündükçe bir parça MAVİ DENİZ alır beni
Başa dön

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 30 Haziran 2009, Salı 02:25:10    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zafersoy demiş ki:
elifcim demek seninkisi kuru mesaj benim senden az mesajım ama senden fazla puanım var..7500...
ilk yedide olduğuma artık eminim

Sitemizin içeriğine katkıda bulunarak edindiğiniz puan :9364
"TİRYAKİ" grubuna girebilmem için senin puanlardan bir kaçına göz diktim Sevgili ZAFER, tabiki borç...
Benden sonra en çok puan sahibi olarak elimi boş çevirmezsin değilmi... kırmızı gül Güzel bir düşünce çok hoşuma gitti teşekkürler "ZAKDARİZAM... alkış Her gün uğrayanlar ilk 7 gurubundan biri olarak ilk 6 ya ve bütün üyelere saygı ve selamlar...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

MesajTarih: 30 Haziran 2009, Salı 11:24:38    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

agam bu puan işi iyi olmadı önceden paylaşım için bişeler yapıyorduk şimdi puana oynuyoruz mesela ben şimdi hiç yanıtlanmamış paylaşımların hepsini yanıtlayacam kahkaha

Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Forum Kuralları ve Duyurularımız Tüm saatler GMT + 3 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^