Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Üye Ol link tıkla para kazan
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Üye Ol link tıkla para kazan

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Bunları Biliyor muydunuz ?
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 21 Aralık 2011, Çarşamba 01:01:18    Mesaj Konusu: Üye Ol link tıkla para kazan Alıntıyla Cevap Ver

Bu tip şeylere genelde inanmam ama yakın bir arkadaşım paypalına 250$ alınca buraya da paylaşayım dedim.

Konu aynı, web sitelerine tıklayarak para kazanıyorsunuz..

75$ ve 250$ çekebiliyorsunuz paypalınıza..

Web site tıklamalarıyla max. 27$ oluyor.
Geri kalan parayı reffererdan toplayacaksınız..

Siteye kayıt olduktan sonra 6 ve 4$ lık surveylere girip web site1 website2 altlarına good vs yazıp,ikisinide sumbit ediyorsunuz.Böyle 27 $ yapabiliyoruz. Geri kalanı için ise arkadaşlarınızı davet ederek her arkadaş başına 1,25$ kazanıyosunuz. Minumum 75 $ yaparak paypal hesabınıza aktarabilirsiniz.

Paypal hesabına aktarmak için paypal hesabınızın olması lazım.

Paypal'a Kayıt Olmak İçin:
https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr...e18897ad75

Awsurveys'e Kayıt Olmak İçin:

BURAA TIKLAYINIZ

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

ZaKDaRiZa

Mareşal
<b>Mareşal</b>

Nereden: Trabzon

MesajTarih: 21 Aralık 2011, Çarşamba 10:52:23    Mesaj Konusu: Paypal Üzerinden Para Kazanma Alıntıyla Cevap Ver

Paypal Üzerinden Para Kazanma bux.to

Aşağıdaki linke sag tıkla yeni pencerede aç ve üye ol son buradaki işlemleri uygula ve kazan.

Öncelikle Buradan üye olunuz

Bux.to Nedir ?

Bux.to siteleri ziyaret ederek para kazandığınız bir sistemdir.
Kısaca sistemin mantığını açıklayayım.Reklam verenlerin siteye verdiği reklamları izleyerek para kazanıyorsunuz.Yani reklam verenlerin siteye ödediği ücretten reklamları izleyerek komisyon alıyorsunuz.İnternette böyle birçok site görebilirsiniz.Ancak çoğunluğu ödeme yapmıyor.
Bux.to'yu tercih etmemizin sebebi ödeme yapıyor hem de çok hızlı bir biçimde.

Bux.to Nasıl Çalışır ?

Sistem son derece basit!
Önce Ykarki linkten üye oluyoruz sonra
Menüden "Surf Ads" bölümüme giriyoruz ve ziyaret etmemiz gereken sitelerin listesi çıkıyor.

Sırayla tüm siteleri ziyaret ediyoruz.Burada dikkat etmemiz gereken birkaç şey var.Öncelikle aynı anda sadece bir siteyi ziyaret edebilirsiniz.Ziyaret ettiğiniz sitenin üst kısmında bir sayaç görünür.Site tamamen yüklendikten sonra sizi 30 saniye bekletir.
Bekleme işlemi bittikten sonra syaca sona gelınce lta bır cubuk cıkıp onda su yazı bulunmaktadır.
You have been credited for clicking the advertisement Close
Close tıkladıgınızda kazancınız geçerli olur ve krediniz hesabınıza eklenir.
Fakat error işaretini görürseniz kazanç elde edemezsiniz. Mutlaka bir yerde hata yapmışsınız demektir. Kendinizi kontrol etmeyi unutmayın.
Bu yöntemle listedeki tüm siteleri ziyaret ettikten sonra 3-4 saat yeni sitelerin eklenmesini bekleyin.

Bux.to Ne Kadar Kazandırıyor ?

Bux.to her tıklama başına 0.01 $ vermektedir. Güzel tarafı alt üyelerinizin tıklamalarından da 0.01 $ alıyorsunuz. Yani tamamı sizin oluyor.

Bux.to Ödeme Resmi !

Bux.to Örnek Kazanç Tablosu !

Günde 50 reklama tıklarsanız kazancınız = $0.50
10 tane alt üyeniz de günde 50 reklama tıklarsa kazancınız = $5.00
Haftalık kazancınız = $38.50
Aylık Kazancınız= $154.00

ALINTI

ZaKDaRiZa Ben insanlari beni sevsinler diye sevmedim <br> <br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger

vural61

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: TRABZON-istanbul

MesajTarih: 04 Kasım 2013, Pazartesi 01:43:22    Mesaj Konusu: Re: Paypal Üzerinden Para Kazanma Alıntıyla Cevap Ver

halil abi sen buna gerçekten inandın mı bunun doğru olma ihtimaline şahit oldun mu

.....DİL SUSSA DA KALBİN YÜZ DİLİ VARDIR.....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Bunları Biliyor muydunuz ? Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^