Anasayfa | Fotograf Albümü |Forumumuz |Downloads | Hesabınız | Ziyaretçi Defteri|İletişim| Radyo

Oymalitepe.Net :: Başlığı Görüntüle - Hediye....
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   GirişGiriş 

Hediye....

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Romantizm Forumu
Önceki Başlık :: Sonraki Başlık  
Yazar Mesaj

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 07 Mart 2009, Cumartesi 14:49:12    Mesaj Konusu: Hediye.... Alıntıyla Cevap Ver

Hediye

Adam, 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı.... Ertesi sabah küçük kızı, paketi getirip Bu senin babacığım dediğinde üzüldü. Acaba gereğinden fazla mı tepki göstermişti kızına... Bir gece önce yaptığından utandı... Ne var ki paketi açınca yeniden öfkelendi. Kutunun içi boştu... Kızına yine bağırdı. Birisine bir hediye verdiğinde, kutunun içinde bir şey olması lazım. Bunu da mı bilmiyorsun küçük hanım? Küçük kız gözlerinde yaşlarla babasına baktı, kutu boş değil ki baba. dedi... İçini öpücüklerimle doldurmuştum!...Adam öyle fena oldu ki... Koştu... Kızına sarıldı... Beraberce ağladılar. Adam o altın kutuyu ömrünün sonuna kadar yatağının baş ucunda sakladı. Ne zaman keyfi kaçsa, ne zaman morali bozulsa, ne zaman kendini kötü hissetse, kutuya koşar, içinden minik kızının sevgi ile doldurduğu hayali öpücüklerinden birini çıkarırdı. Aslında bütün anne ve babalara böyle bir altın kutuyu çocukları hiçbir karşılık beklemeden, sevgi ve öpücüklerle doldurup vermişlerdir. Hiç kimsenin hayatında bundan daha değerli bir armağana sahip olması mümkün değildir
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder

Bir_Beyaz_Mendil

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: samsun

MesajTarih: 08 Mart 2009, Pazar 18:35:49    Mesaj Konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok güzel bir konuya değinmişsin RAMLE tebrikler alkış
Bu konu üzerine söylenecek çok şey var ama ben yazamıyorum maalisef üzgün
Ellerim titriyor gözlerim doluyo ağlamak boğazım düğümleniyor üzgün Yazmak zor ama her şeye rağmen kendimi toparlamalıyım ve konu üzerinde bir şeylerde ben söylemeliyim..Ben burada yazamazsan sevgili Halil AKTAŞ abim hiç yazamaz.Oysa onun,forumda ve radyoda kaldığımız yerden devam etmesini en çok arzu eden kişlerden biriyim.Ona haksızlık yapmama adına yazabildiğim kadarıyla konu hakkında kendi görüşlerimi dile getirmek istiyorum.. Bu konu beni o güne yani sevgili ^^KaRaYeL^^i toprağa verdiğimiz cenaze törenine götürdü ağlamak
Konunun içeriği aileye dayandığından olsa gerek,konu beni cenaze törenine sevk etti.
RAMLE'nin yazdıklarını okurken kendi kendime şöyle bir düşündüm,hayatım boyunca almış olduğun en güzel hediye neydi acaba.Tabiki yüce mevlam tarafından yerilen evlatlarımdı.
Bu düşünce bütün insanoğlu için aynı olsa gerek.Ana babalarla evlatlar et ve tırnak gibidir.Bunun örneğini, işte o gözyaşlarının sel olduğu cenaze töreninde bire bir yaşadım.Ana babalara verilen o değerli hediyenin biriside (Allah rahmet etsin.Mekanı cennet olsun) sevgili kardeşim Yasemindi.Yüce Rabbim verdiği emanet hediyeyi geri alıyodu.Buna hangi ana babanın yüreği dayanırdı.Et tırnaktan ayrılıyordu. ağlamak
Ahhhh YASEMİN ahhhhhhhhh
Yazamıyorum dağılıyorum, gözyaşlarıma hakim olamıyorum.Böyle bıraksam diyorum.Yok saygısızlıkta yapamam, zor da olsa konuyu bağlamalıyım.
Benim vurgulamak istediğim şudur sevgili dostlar...
Biz ana babalara verilen en büyük hediye evlatlarımızdır...
Canabu Allaha yalvaralım o bizlere vermiş olduğu hediyeyi sağlığımız boyunca bizlerden geri almasın.
Yüce Mevlam kimseye evlat acısı vermesin.
Yüce Mevlam AKTAŞ ailesine ve bizlere sabırlar versin...
Söylenecek çok şey var ama kusura bakmayın yazamıyorum,kendimi bir türlü toparlıyamıyorum ağlamak .Rahmetli Yasemin herkeste olduğu gibi bende de derin üzüntü bıraktı. üzgün Onu çok seviyoruz kırmızı gül Yüreğimize yazdık onu, asla silinmeyecektir. üzgün
RAMLE açmış olduğun konuyla duygularımı dile getirmeme vesile oldun sonsuz teşekkürler. alkış Yüreğine emeğine sağlık. kırmızı gül
En önemli hediyemiz olan evlatlarımızla huzur dolu günlere. kırmızı gül saygılar...

Gün biter gülüşün kalır bende...---->^^KaRaYeL^^
Başa dön

gecem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: 09 Mart 2009, Pazartesi 13:53:07    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

RaMLe cok guzel bi paylasim soylenicek fazla soz kalmamis aslinda bir beyaz mendil en guzel sekilde ifade etmis ben bir anne olmadigim icin RaMLe paylasimina fazla bisey katamiyorum ama gercekten cok etkileyici ve cokta ornek verici bi paylasim tesekkurler yuregine ve emegine saglik alkış alkış alkış

Evet Sıradan Biriyim Ama Ön Siradan...!!!!
Başa dön

zafersoy

Platinyum Üye
Platinyum Üye

Nereden: TRABZON

MesajTarih: 09 Mart 2009, Pazartesi 15:16:35    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

ramle öncelikle emeğine sağlık güzel bir paylaşım olmuş..babam derdi oğlum benim sana verdiğim değeri çocuğun olunca anlarsın..gerçektende öyleymiş zaman geliyor babamı anlayamıyorum zaman geliyor çocuğumu..o iki arada gidip geliyorum..ama benim oğluma verdiğim değeri babamında bana verdiğini biliyorum..sadece sevgimi hissettiremiyorum..

alkış alkış

<div>Ayağın kırıldı diye üzülme. Allah sana belki kanat verecek. <br>Kuyu dibinde kaldın diye kırılma belki oradan bile bir kapı açılır. <br>Yusuf kuyudan sultan oldu.."</div><br>
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder

RaMLe

Altın Üye
Altın Üye

Nereden: Almanya

MesajTarih: 10 Mart 2009, Salı 01:21:17    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

cok tsk ederim okuyupyorumladiginiz icin ........ kırmızı gül
Başa dön

eliferdem

Elmas Üye
Elmas Üye

MesajTarih: 12 Mart 2009, Perşembe 22:55:37    Mesaj Konusu: Re: Alıntıyla Cevap Ver

emeğine sağlık ramlecim yazılacakları yazmış arkadaşlar

Yan!" diyorum içime!..." Sadece sen yan! " Ve"Dayan!"diyorum gönlüme!..."Herkes mutlu olsun!... Sen dayan!..
Başa dön

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Mesajları Göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Oymalitepe.Net Forum Ana Sayfası -> Romantizm Forumu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

We request you retain the full copyright notice below including the link to www.phpbb.com. This not only gives respect to the large amount of time given freely by the developers but also helps build interest, traffic and use of phpBB 2.0. If you cannot (for good reason) retain the full copyright we request you at least leave in place the Powered by phpBB line, with phpBB linked to www.phpbb.com. If you refuse to include even this then support on our forums may be affected. The phpBB Group : 2002 // --> Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Copyright © 2008 Oymalitepe.Net & Site Kurulumu-Düzenleme: L@ZKaN - kuzeyinoglu - ^^KaRaYeL^^